Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki ötlet, hogy Minecraftba...

Valaki ötlet, hogy Minecraftban mit lehet kezdeni töméntelen mennyiségű sóderrel?

Figyelt kérdés
Egy ládányi stack van egész pontosan, amit valamire el kéne használni.

2016. szept. 12. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2016. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint szétverném a ládát, és hagynám, hogy a sóder despawn-oljon. De ha mindenképpen fel akarod használni, esetleg építhetsz vele utakat (egy sóderből készült út egész szépen néz ki szerintem, bár én inkább cobblestone-ból szoktam csinálni), vagy ha van egy hatalmas nagy lyuk valahol, amit be akarsz tömni, arra elhasználhatod ezeket a blokkokat, és a tetejére meg raksz 1-2 réteg földet, vagy amit akarsz. Néhány stack-et megtarthatsz arra a célra, ha kovakövet akarsz belőlük kiásni (lerakod, kiásod, és ha sódert kapsz vissza, újra lerakod).
2016. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rakd le majd zúzd ki, amíg nem lesz belőle kovakő. Bár elég fáradtságos munka lesz, mivel csak 10% az esélye, hogy kovakő lesz belőle, ha kizúzod.
2016. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én srap-ot gyártok belőle recycler-rel


[link]

2016. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerveren van a dolog, modolva nincs, csak pluginolom.
2016. szept. 19. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!