Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mivel nyomultok mostanában pc-n?

Mivel nyomultok mostanában pc-n?

Figyelt kérdés
Unom az összes játékot amit szeretnék az idegesítő gondolok itt a Heartstone-ra társaira. A Far Cry 4-el csapattam mostanában, de elfogyott az ötlet totál és most egy ilyen szabadidőben túl sok van időszakom van nem tudok egyetlen címet sem ami lefoglalna ti esetleg tudtok valamit?
2016. szept. 14. 23:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%

Rise of the Tomb Raider és DOOM 4

Oktober 21 meg ott lesz a BF1, Nov 11 meg Dishonored 2.


Persze kinek mi tetszik az relatív.

2016. szept. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Heló!


Mivel a lol-t abbahagytam - 2500 óra után -, és vettem egy bivaly gépet, ezért újra Witcher 3, aztán doom 3 az új doom előtt, company of heroes 1-2, Warhammer Vermin tide, Mafia 2 a harmadik rész előtt.

2016. szept. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
Rocket League
2016. szept. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ebből witcher 3 lesz:D
2016. szept. 15. 01:03
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Killing Floor 2 amíg várok a Bioshockra.
2016. szept. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%
Keres magadnak egy barátnőt azzal is lehet szórakozni.....
2016. szept. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%
Barátnőt, áh, szétvernek minden férfi hobbyt. Hirtelen a barátnőd lesz a hobbyd, észre sem vetted és nincs szavad, csak az igen, minden amit a barátnő mond, akar, az egy tény, és amit te, az egy kósza fing. :D Barátnőt csak akkor, ha nagyon meguntad már a videojátékot, vagy képes vagy beáldozni a kedvtelésed, amúgy meg csak szexpartnert keress, elvégzitek a dolgotokat, mindenki happy, aztán mehet mindenki a dolgára. :D
2016. szept. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

2. válasozló vagyok. Változotta helyzet. Évekkel ezelőtt ellopták a stema acocuntomat, és mivel megszánt a hozzá tartozó e-mail címem - amíg megvolt ,csak regelésre használtam -, ezért hiába lobogtattam a kódokat, a steam support nem csinált smemit. Aztán az elmúlt 3 évben futo ma köröket, folyton írok nekik... Egyszer visszaadták, de 2 napra rá megint a tolvajnál volt, mert írta támogatásnak, hogy elvették az accountját xDDDD Nem is mondok erre semit...

De! Tegnap végre visszakaptam. Sokáig tartott a steam esetlenkedése miatt, de meglett.van rajta 67 játék - én 6-ot tettem rá -, és 84 eurovla fel volt töltve xd Szóval msot azt vásárolom le, és azok közül választok :DDD Remélem őrjöng a prick, aki ellopta :D

2016. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
Hülyeség, csak mert valakinek barátnöje van már nem azt jelenti, hogy soha többé nem is játszhat már. Én többet játszok mint a párom.
2016. szept. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15%

"Keres magadnak egy barátnőt azzal is lehet szórakozni"


Bocs nem akarok offolni, de erre muszáj reagáljak.

Szóval drága barátom ha szerinted a barátnőzés "megéri".

Elmondnám h a húgom csávójának a saját elmondása szerint a húgom hülyeségei eddig több mint 3 milliójába kerültek. Úgy mint az állatait ellátni, kozmetikai cuccok, ide utazunk oda utazunk + a hisztijeit elviselni meg a kényességét. Csodálom h még nem kapott több frontos agyvérzést a gyerek.


Hagyd a fenébe ezt a dolgot ha van pénzed költsd magadra gépre...


Na nem mint ha a Gamereknél ez akkora gond lenne.

Nyugodtan le lehet buzázni bár aszex vagyok de majd gondolok ezekre az okoska ha majd Új GPU helyett hallgathatják a b nőjük hülyeségeit.

Nem pláne ha direkt tönkre vágja a PC-d /Konzolod....

Mer épp elmentek neki otthonról.


PL https://www.youtube.com/watch?v=DJVBsUX-zCM


Na csá :)

2016. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!