Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mivel nyomultok mostanában pc-n?

Mivel nyomultok mostanában pc-n?

Figyelt kérdés
Unom az összes játékot amit szeretnék az idegesítő gondolok itt a Heartstone-ra társaira. A Far Cry 4-el csapattam mostanában, de elfogyott az ötlet totál és most egy ilyen szabadidőben túl sok van időszakom van nem tudok egyetlen címet sem ami lefoglalna ti esetleg tudtok valamit?
2016. szept. 14. 23:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%

Néztem még pár ilyen videót most a neten, szerintem ezeknek a lányoknak orvosi segítségre van szüksége. De tényleg. Oké, hogy valaki függő, de milyen alapon tehetem tönkre az ő tulajdonát? Mert azért elég sok a fiatal lány egyik másik videó összeállításban, gondolom a párok java része nem él együtt, vagy ha igen, akkor nem 5-10 éve.


A másik, hogy szerintem sok esetben úgy ment bele a kapcsolatba a lány, hogy tudta, hogy a srác szeret játszani. Ezek után hisztizni, hogy miért játszik a srác, miért nem velem foglalkozik? Van az az örök klasszikus, hogy aki kiáll a sarokra, az ne csodálkozzon, hogy ha... Szóval ha valaki belemegy egy gamer sráccal egy kapcsolatba, akkor ne csodálkozzon, ha nem lesz latin szerető.


Ha a párom ilyet csinálna, azonnali hatállyal kiraknám, abban a másodpercben. Egy ilyen nő mellett csak papucs lehet az ember.

2016. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
37%
The Crew is letod szedni a Uplay-röl most 1 hónapig ingyenes ha érdekel.
2016. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Van barátnőm :) de játszani akkor is szeretek. Amúgy igen néztem a crew-t is u playen most ingyenes:D lehet rá reppenek.
2016. szept. 16. 21:55
 14/20 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem attól ,hogy valaki szeret játszani még van személyisége. Sokan úgy képzelik el azokat az embereket akik játszanak, hogy a magánéletüket a géppel élik meg tényleg ilyen papucsok esetleg szarok az ágyban. A valóság meg rohadtúl megtudja tréfálni az oktalanokat...
2016. szept. 16. 21:57
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az életforma nem kedvez a párkapcsolatoknak mer ha szexkapcsolatod lenne akkor jó de nem az van.

Ha valaki komolyan tolja tehát fejleszti állandóan a gépét veszi a játékokat. Akkor röpködnek ám a százezrek.

Plusz ha konzolja is van mint nekem.


Ezt általában nem bírják a nők. De mind 1 a te életed.

2016. szept. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

ma 14:44



Most vettme gépet 450000ft ért, előtte japán íjat, meg atöbbi cucc. Mivel én pénzem, arra költöm, amire szeretném. Barátnőm is tudja. És ő is szokott jhátszani. Utoljára együtt co-op-ban a Serious Sam-et vittük, meg társasban az Edler Signt.


Nincs baja vele, ha játszok, miért is lenne? Miért lenen a videójáték alantasabb hobbi, mint a többi?


Csak a buta nők vágják rá, hogy gáz, gyerekes... akik úgy beszélnek, hogy nem gondolkoznak, nincs elég háttérinfó, előítéletesek... Francnak kellene buta nő.

2016. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
És együtt is élsz vele? Vagy hol tart a kapcsolat? Mert mi együtt élünk. Bár még nem vagyunk házasok, de van gyerekünk, így szerintem erős lenne, ha 450-ért gépet vennék. Érted mire gondolok, barátnő mellet könnyebb bármire költeni, mint feleség / család mellett.
2016. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

6 éve vagyunk együtt, laktunk együtt, most befejezi az egyetemet, én meg Németországban dolgozok. Ezzel igazából azt akartam, hogy vetem íjat, gépet..., de nem zavarta, mert tudja, hogy én szabadidőm, és én meg úgy állok a dolgokhoz, hogy átgondolom, mérlegelek, de ha arra jutok, hogy kell, akkor nem várok évekig, hanem amikro már adott a lehetőség, megveszem, megszerezem... - nem leszek naagyanyámék, akik végig spórolták az életüket, és egy roahdt hűtőt csak akkor vettek, amikor a másik már majdnem kigyulladt :P


Annak fényében kell költeni, hogy mennyit keres az ember. Tehát ha még Magyarországon lennék, akkor úgy 150000 ft körül vehettem volna cksa gépet.Azon ő is kiakadna ,ha egy valag pénzt költenék gépre, aztán semmim sem maradna - de ez a veszély nem áll fennt, mert hülye még nem vagyok :)

Én 5 évig vártam egy teljesen új gépre, végre megvettem, meg atöbbi cuccot is. Mi ennek az ára? Nem látom a barátaimat és akedvesem oylan gyakran, mint akarnám, nem cigizek, inni nem szeretek - másnka itt rengeteg pénze elmegy -..., de mondjuk ennek msot vége, mert októbertől végre vállalkozok, és annyit leszünk együtt, amennyit akarok.

Mondjuk én szeretke a barátnőmre költeni, de nem igen hagyja. Új épet is titokban vettem neki, már nem tehetet semmit ellene xd.Amikor együtt laktunk Magyarországon, akkor is én fizettem a nagyobb részt az albérleten kívül - kaja, takarítószerek, net meg a többi.

2016. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Család mellett azért nálam teljesen máshogy festene a dolog az viszont igaz, hogy mellette nem igazán lehet úgy csinálni a dolgokat legalábbis nekem annyi módom nem lenne. Én is rengeteget költök pc-re a hülyeségeimre, de akkor már inkább a gyerekemre költeném.
2016. szept. 17. 19:35
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek azértn em azt jelenti, hogy neked mindenről le kell mondanod, és mindent neki kell adni. Adj meg neki mindent, ami szükséges, sokszor többet, de ne mondj le magadról, ez abszurd. Ráadásul ha szereted, azt nem azzla kell kimutatni, hogy midnent megkap.
2016. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!