Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Forza Motorsport 6 és...

A Forza Motorsport 6 és Project Cars között mi ez a harc?

Figyelt kérdés

Nem is harcra vagyok kiváncsi, mert ez is olyan mint a bf vs cod, dota 2 vs lol, ....


De miért van az, hogy mindenhol a ps4 fanboyok csak az esőt tudják felhozni? Mindenhol csak az esővel vannak elfoglalva, hogy a Forzában csúnya, de ott meg nem.

Jó csúnyább, de cserébe 60fps-el megy. Akkor már miért nem az Apex-hoz hasonlitsák.

Ui.: Nem vagyok xbox fanboy, inkább PC. Én a magas grafikai beállitások, az 1080p és a 60fps oldalán vagyok.



2016. szept. 19. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszett a Project cars. azán mikor elkezdtem vele játszani megutáltam. szerintem szörnyű az irányítás, hiába szép, szerintem megszokhatatlan
2016. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fanboy háborúkról tudni kell, hogy mindenki csak azt hajtogatja ami a saját kedvencében jobb és a hibáit nem ismeri el soha. Ezeket az embereket nem lehet úgyse meggyőzni.


Egyébként ha eső én a Driveclub esőjét szoktam hallani, hogy sokat emlegetik (láttam is, tényleg nagyon durva), más kérdés, hogy amúgy meg a játék a többi fronton sok kívánnivalót hagy maga után.

2016. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!