Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sakkban tényleg igaz ha...

A sakkban tényleg igaz ha behaladnak a gyalogok akkor bármennyi vezért lehet telepíteni a pályára?

Figyelt kérdés

[link]


Tekerjetek a "Gyalog" részhez. Sosem gondoltam volna...



2016. szept. 21. 00:10
 1/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
Igaz. Csak azért nem szoktuk használni, mert egy készlethez ugye 1-1 jár. Valamikor régen, nem tudom mikor, még az sem volt megszabva, hogy csak saját színű figurát választhatsz. Aztán kitaláltak egy felállást, amiben pont azzal nyerhettél, ha az ellenfelednek adtál egy figurát. Azóta van bevezetve, hogy bármit, de csak saját színből.
2016. szept. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bármennyi vezért nem, mert 8 gyalogod van, szóval max 8 vezért tudsz csinálni magadnak pluszba (összesen 9). De gépes meccseknél pl le lehet hívni mind a 8at, asztalinál problémás a figurák miatt.
2016. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából bármivel jelölheted a vezért, akár egy darab papírral is.
2016. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elvilag igen tehat 9 vezer is lehet fenn ha minden gyalogot bevittel de felesleges mert illik mattolni v masiknak feladni hamarabb ami egy sztory reszemrol hogy versenyen megallitod az orat es birotol vezert kersz ez a menete a dolignak en egyszer kezdokent megfirditottam a bastyat s az ellenfelem adahivta a birot aki kozolte vesztettem majd hoztatette nem kocsmaban vagyok ilyen erovel egy vazat is feltehettem volna xdd
2020. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!