Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől van az hogy a Battlefiel...

Mitől van az hogy a Battlefield 1 napról-napra rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
Több forumon is olvastam (külföldin is) hogy sorra mondják le az előrendelést mivel csalódtak a Betaban és ezért inkább meg sem veszik nekem nagyon tetszett ezért nem értem miért... A call of duty infinite warfare-be meg napról-napra jobban szeretnek bele az emberek és írják hogy "ilyen jól néz ki...olyan jól néz ki..."Eleinte meg mindenki köpködött hogy milyen fosul néz ki a Battlefield-et meg istenítették most meg mintha teljesen megfordult volna az emberek gondolkodása...Fel tudnátok világosítani miért mi történt azóta ami így megváltoztatta az emberek véleményét?

2016. szept. 22. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Két okot gondolok erre a jelenségre:


1. Battlefield inkább multiplayer központú játék, lehet ugyanazt kapják az emberek ismét, mint az 1942 óta minden epizóddal.


2. Lehet nem jön be annyira az első világháborús lövöldözés az embereknek. Sokkal kevesebb jármű volt az első világháborúban, mint mondjuk a másodikban. És mivel sok fegyver, jármű akkortájt lett feltalálva, ebből adódóan eléggé kezdetlegesek is voltak. Gondolj csak bele, 1903-ban repült először a Wright Flyer, 10 évvel később meg már háborúztak a repülőgéppel, mint találmánnyal. De mai szemmel nézve egy 1-2 fedeles gép azért nem akkora varázslat, mint egy F-15, vagy Bf-109, stb.


Bevallom engem sem vonz semmilyen szempontból az első világháború, ebből adódóan a játék sincsen nálam a must have listán.


És +1 a 2 gondolat mellé:

Minden csoda három napig tart, a kezdeti hype mindig leül, elszáll a rózsaszín köd.


Szóval nagyon jól néz ki a játék, de SZERINTEM tartalmilag nem több, mint az 1942 és bármelyik Battlefield. (Nem, nem vagyok CoD-os ;) )

2016. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez eléggé ésszerű magyarázat és meg is értem tehát ment a zöld hogy leírtad a te szem szögödből a dolgokat!
2016. szept. 24. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne mfordult meg az emberek gondolkozása. Még mindigy csak a nagy cod fanboyoknak tetszik az iw. Talán a cod 4 remastered miatt várja még rajtuk kivül valaki.

A Bf1-et eleinte én is nagyon vártam. Most már nem igazán izgat. Biztosan jó játék lesz (mint ahogy a Bf3 meg a 4 is), de biztosan nem lesz több náluk. Ez is csak reskin.

2016. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!