Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit válaszoljak vissza erre?

Mit válaszoljak vissza erre?

Figyelt kérdés

Délután volt egy kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__8121723-e..


Azóta már sikerült visszaállítanom az email címem és jelszót is cseréltem. Most kaptam egy email-t, sajna nem tudok annyira angolul, valaki eltudná magyarázni hogy miről szól, illetve mit írjak nekik vissza?


We have received a request to have the email address on the Social Club account associated with this email address changed. To verify that the account owner made the request, we are emailing the address associated with the account. If you would like your email address changed on the account, please reply to this ticket via email (not by updating your ticket on the Support website) so that we can verify account ownership. If you do not want the email address on your account changed, please let us know.



2016. szept. 24. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Tömören:

Kérés érkezett hozzánk, miszerint az SC fiókhoz tartozó e-mail cím megváltozott. Hogy ellenőrizzük, valóban a fiók tulajdonosa küldte-e a kérést, írtunk a fiókhozt tartozó e-mail címre. Ha valóban te kérted az e-mail cím megváltoztatását, légy szíves, válaszolj erre a jegyre (bocs, de elég értelmetlen kifejezés nekem ilyen esetekben a ticket, mert miféle jegyről is beszélünk?) (nem frissítve a jegyedet a support weboldalán), hogy ellenőrizzük a fiók tulajdonviszonyát. Ha mégsem akarod megváltoztatni az e-mail címet, ne tégy semmit.


Azaz, ha közben helyre tudtad állítani az e-mail címhez a hozzáférést, akkor nincs továbi teendőd. Válaszolnod sem szükséges.

2016. szept. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséged! :)
2016. szept. 24. 23:48
 3/7 anonim ***** válasza:
nm :)
2016. szept. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TR75 ***** válasza:

Talán a ticket egy űrlap lehet, ami az adott site-on elérhető (legalábbis én úgy néztem).

A ticket nem hiperhivatkozás a levélben? (tehát rákattintasz és ezzel hitelesíted magad, mint a fiók tulajdonosa)

2016. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ticketként szokták említeni a hibabajelentést, meg anak sorszámát. Nem értem, miért, na.
2016. szept. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amire gondolsz, az a hitelesítő link, verification link. Nem a ticket.
2016. szept. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TR75 ***** válasza:

Ja, ez csak egy tipp volt, mert például "support ticket" kifejezésre ezt dobja a rendszer:

[link]

2016. szept. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!