Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Haegemonia: A Solon hagyaték...

Haegemonia: A Solon hagyaték elindul ezzel az op. Rendszerrel és videókártyával? Tényleg volt/van második rész is?

Figyelt kérdés

Annak idején rengeteget játszottam az Imperium Galactica 2-vel, most pedig szeretném kipróbálni a Haegemoniát, kiegészítővel együtt, de viszont jó ideje nem foglalkozom vele, hogy gamer alkatrészeim legyenek, ezért is vagyok bizonytalan (illetve inkább a honlapszerkesztés a szakterületem). Megvenném a játékot, de probléma esetén nem hiszem, hogy költenék az új alkatrészekre is.


A kérdésem az, hogy Win 10-el elindul-e (ha jól tudom, a Win 7 nem tolerálja), illetve hogy a gépem megfelel-e a játék rendszer-követelményeinek. Főleg a videókártya miatt aggódom.


A játék második részéről van infótok? Az alpári válaszadók kérem kíméljenek, tiszteljük meg egymást. Köszönöm.


Processzor: 2.93 GHz

RAM: 3 GB

Merevlemez: 64 bites operációs rendszer

Videokártya: Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family (256 MB), DirectX 11.1

Monitor: maximális felbontás - 1920 x 1080, 21.5" LCD (FHD, TFT)


Minimális rendszerigény: Pentium III 600, 192 MB RAM, 16 MB-os 3D kártya, 1 GB HDD



#szórakozás #PC játék #Haegemonia #számítógépes alkatrész
2016. szept. 25. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A hardver bőven elég, nem értem, hogy nem jöttél rá magadtól, ha ismered a minimális (és valószínűleg az ajánlott) rendszerigényt, szerintem elég egyértelmű, de nem vagyunk egyformák...

A W10-ről nem tudok nyilatkozni, én W7-en játszottam a Solon hagyatékkal, és azon elment gond nélkül. Meg kell próbálni, veszteni valód nincs. Második része pedig nincs, ha úgy tetszik, a Solon hagyaték a második rész, előtte adták ki az Univerzum légiói játékot. Az UL-nek van rendes sztorija, a SH igazából egy főleg multiplayerre kiadott mappack (nagyon sarkosan fogalmazva), némi plusz tartalommal. Ha jó áron kínálják, mindenképp megéri megvenni a játékot (mind kettőt akár), nem sok olyan űr RTS van, ahol az űrben 3D-ben mozoghatunk.

2016. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm, megveszem. Azért tettem fel a kérdést, mert ha valamihez nem értek, szeretek biztosra menni. Az olyan műszaki adatok, mint 16 MB-os 3D kártya és 1 GB HDD, nekem semmit sem mondanak, fogalmam sincs, mit jelent. Van egy régi vacak videokártyám, ami eleve megakadályozza, hogy jó grafikájú játékokat futtassak.

2016. szept. 26. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!