Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mystic Messenger: mi lehet a baj?

Mystic Messenger: mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a telefonomra, és mikor be akar tölteni valamit a játékban, azt írja ki, hogy "network error".

Miért van ez? Teljesen jó a netem.



2016. szept. 29. 18:11
 1/3 anonim válasza:
Szia, velem is pont ugyanez történt, már a partit játszottam, sőt, már ki is írta hogy "Good end" amikor egyszer csak kidobott a telefonom a játékból, azóta pedig csak network error-al jön. Az interneten azt írták, hogy ez azért történt, mert megszakadt a játék mentés közben, de azóta sem találtam megoldást a problémára... Ha gondolod, megpróbálhatod letörölni és újra letölteni, bár nekem az sem segített. Bocsi, tudom hogy nem vagyok nagy segítség, de ha találok megoldást, mindenképp szólok.
2016. okt. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már többször is megpróbaltam, de nekem sem segített, hogy letöröltem. Mindig frissítettem, de az se volt jó. Én még a jatékot sem tudtam elkezdeni amúgy >-< Írtam a Cheritz-nek, de nem válaszoltak :/

Azért köszi a válaszod, én is szólni fogok, ha sikerül megoldani^^

2016. okt. 10. 21:40
 3/3 anonim válasza:
Szia, #1-es vagyok és a cheritz megjavította a játékomat:) ha még mindig nem írtak vissza, csak várj, nálam is beletelt 3-4 napba.
2016. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!