Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy játékot keresek, de nem...

Egy játékot keresek, de nem jut eszembe a címe. Pár éves a game, arra emlékszem, hogy apokaliptikus, kihalt utcákon kell menni (talán zombi apokalipszis), házakon felmászni, háztetőkön ugrálni, valakinek beugrik?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget.

2016. okt. 2. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Dishonored ?
2016. okt. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
1es vok. Szerintem a dishonored az bar nem zombi van hanem pestis járvány
2016. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem a dishonored, bár az is jó játék 🙂

Ebben a teljes ember látszik, és hasonló a mozgás, mint az assasins creedben. Arra emlékszem, hogy bandáktól és talán zombiktól "civileket" tudsz megmenteni. Szerintem '13-as, '14-es lehet a játék, de ebben sem vagyok biztos.

2016. okt. 2. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
State of Decay zombis 2013-as
2016. okt. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem is ez. Bakker, az a baj, hogy nagyon kevésre emlékszem a játékból, mert mindig csak terveztem, hogy majd játszom vele. Egy két videó az össz emlék. Hátizsákod fószer, nagy város, mint pl New York, fegyvernek csöveket, meg hasonlókat lehet össze szedni. Tudom, hogy nagy kihívás ennyi alapján 🙂



Ps: A State of Decay tetszik minden esetre, köszi

2016. okt. 2. 11:23
 6/6 A kérdező kommentje:

Megvan!!

I am alive


Köszönöm mindenkinek!

2016. okt. 2. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!