Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen fantasy MMO-t ajánlanát...

Milyen fantasy MMO-t ajánlanátok, ami nem teljesen kihalt, vagy pay to win? Többi lent

Figyelt kérdés
A WoW szóba sem jöhet, ki nem állhatom (bocsánat minden nagy WoW gamernek), de kérlek semmilyen havidíjas játékot ne írjatok. Amit egyszer kell csak megvenni, azzal semmi baj, Guild Wars 2-t id nagyon szeretem. És jó lenne ha szép grafikával is rendelkezne. Előre is köszi a válaszokat :)

#MMO #MMORPG #fantasy MMO
2015. dec. 27. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Én most az Elder Scrolls Online-t tolom, egyszer kell megvenni, talán még mindig csak 17 euró steamen (én annyiért vettem).


Esetleg WildStar, ha kemény MMO-s vagy, tudtommal ingyenes.

2015. dec. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jelenleg szerintem a Wilstar a legjobb és ingyenes.

Ha tusz várni 1-2hónapot akkor jön a Black Desert Online ésa Blade & Soul.

Mind2 köröket ver a jelenlegi piacra. 1x kell megvenni őket.

Személy szerint a BDO-t ajánlom. Szép grafika, pénzért csak látványelemeket lehet majd venni a jövőben.

Különböző csomagok vannak, a legolcsóbbal megkapod az alap dolgokat, a másik 2-vel meg már egy kicsit többet(extra slot stb), CBT2 hozzáférés ami januárban lesz. Nagyon összetett játék. Lovakat lehet befogni, vadászni, horgászni, lehetsz építő munkás, szakács stb. Ház rendszer működik. Tudtommal teleportálgatni se fogsz a világba, van lovad, egy idő után tutajod/hajód.

Igazából ez egy sokkal jobb ArcheAge és emellett nem p2w.Van BDO hungary akik osztanak a bétára kulcsot. Próbáld meg ha kapsz tőlük vagy türelmes vagy akkor elég a kis csomag.


Privátba küldök egy videót, ahol egy magyar beszél róla aki már a Koreai szerveren is játszott.

2015. dec. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!