Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megvett (azaz lemezes)...

Ha megvett (azaz lemezes) sims 3 kiegészítőim vannak és letöltök egyet akkor fenn áll annak a veszélye hogy valami történik a játékomal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy az alapjátékot is és az eddigi összes kiegészítőt (6 van a gépemen) vettem nem letöltöttem. Most ugye a sims 4 nagyon tombol és már kiegészítője és van és eltűnt az üzletekből a sims 3. Ha van ötletetek hol lehetne még kapni írjátok le kérlek! Tudom lehet letölteni a baj csak az hogy attól tartok a játék nem fog elindulni vagy valami baja lesz! Mivel az összes iegészítőt vettem nem örülnék neki ha itt meghülyülne az egész! Aki tud kérlek írja meg biztonságban letölthetem és ha igen ha tudtok ajánlatok kérlek egy honlapot!

2016. okt. 3. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudok neked olyat mondani hogy biztonságos-e vagy sem de nekem megvan az alap sims3 lemezes formában és kb 5 kiegészítő és az összes többit letöltöttem és abszolút semmi baja sincs a játéknak csak ha minden kiegészítő be van rakva kicsit lassabban töltenek be a ruhák, de nem kell ebbe belehalni.
2016. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. okt. 8. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!