Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb?

Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

melyik erdemesebb kihuzni melyik eri meg?

IS7 VS IS4?



2016. okt. 4. 21:55
 1/6 Brandon41 ***** válasza:
is-7nek szerintem jobb a páncélja. Nekem mondjuk nincsen is-4em de szerintem az is-7 az gyorsabb,meg az is-7tel nem kell szenvedni amikor megvesszük ellentétben az is-4el.
2016. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Brandon41 ***** válasza:
De ha sidescreape-elsz akkor a rtrd-k bevágják a ferde páncélodat,ráadásul pont mögötte van a lőszer rekesz, így azt is simán kaphatsz.
2016. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
IS7
2016. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de miert is7? az is4 jobb pancelzata es jobb a fegyvere is
2016. okt. 6. 18:40
 5/6 Brandon41 ***** válasza:
ugyan az a löveg van az is7-en is
2016. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A két tank lövege kb megegyezik (stats) az IS7 gyorsabb és jobb a páncélja. Mért jobb? Mert az IS4-re úgy fog szállni az arany mint ágra a madár, és akkor lehet neked akármilyen jó nem ér semmit és ha nem állítod szögbe akkor meg még annyi se kell neki. Az IS7-nél meg lower plate vagy nincs semmi ami átüti.
2016. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!