Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends gamer egér...

League of legends gamer egér és egérpad?

Figyelt kérdés

Sziasztok tudnátok nekem jó gamer egeret és egérpadot linkelni viszonylag olcsón?

Nincsennek nagy elvárásaim egérpadról azt hallotam ha nem textil alapú akkor az már jó arra semmiképp nem akarok sokat költeni illetve egérről annyit hogy beállítható gombok nem kellenek rá ha van nem zavar de ennyi, súlyozás ha van jó de amúgy nem fontos, a dpi lenne a fontos és hogy jó legyen a kialakitása, túl nagy egeret nem szeretnék. Az ár is fontos 6-7000 forintnál többet nem akarok adni érte de szerintem mivel nem kell rá súlyozás illetve macro gombok ezért ez még reális is lehet. Köszönöm előre is.



2016. okt. 5. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért sajna jót nemigen kapni. A dpi amúgy teljesen lényegtelen, nem attól lesz jó egy egér, hogy 12000 dpi-n működik.
2016. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a4tech x7 v-5
2016. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egérpadot tudsz hozzá?
2016. okt. 5. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van:


[link]


De itt nézhetsz olcsóbbakat:


[link]

2016. okt. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Az egérpadod háromszor annyiba kerül, mint az egered? Nem semmi! Annyiból már vehettél volna egy Steelseries vagy Logitech egeret egy decens alátéttel. Na mindegy, biztos megvolt rá az okod.
2016. okt. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó:Az egérpadot hamarabb vettem, az egeret később azért, mert kellet egy macro-s egér bf4-hez ;-)
2016. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!