Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen a jó egérpad?

Milyen a jó egérpad?

Figyelt kérdés
Illetve miben befolyásolja az egér működését és miért kérnek érte el a márkásabbak 5-20ezer forintot?Szövet vagy a másik fajta a jobb? Vettem egy drágább egeret alá meg egy 1000Ftos a4techet és cvsak kiváncsi vagyok a különbbségre

#billentyű #egérpad #egér.szövet
2016. szept. 19. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Több befolyásoló tényező is van.


-márkanév (ez nagyban meghatározó)

-anyaghasználat (lehet jobb minőségű, precízebben legyártott szövetet használni, aminek jobb a felülete, meg olcsóbbat is)

-minőség (pl nem rojtosodik/kopik ki fél év alatt, hanem bírja jó pár évig, könnye(bbe)n tisztítható, mosható)

-esetleges extrák (LED világítás, állítható könyök támasz, stb)


Szerintem ami megéri max 12-15 ezer, de az már legyen aluminium, az kb örök darab. Szövetből 10ezres ársáv a nagyon max, de ott már színtisztán a márkajelzést fizeted meg.

Ugyan olyan, mint a női ruhák, amin ott van a Gucci jelzés, hiába készült ugyan abban a gyárban ugyan abból az anyagból ugyan attól a munkástól, mint a mellette lévő fele árú táska, rajta van a márkajelzés, pont, ennyit kérnek érte.

2016. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hypno ***** válasza:

Jobban siklik, kevésbé kopik, nagyobb neve van, hype, stb.

Szabadon választott.

2016. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ami még lemaradt:

Drágábbaknál pl nem tapad, nem ragad az egérpad, jól szellőzik így nem kezd el izzadni a kezed felette, ilyesmi apróságok még hozzá szoktak jönni.

2016. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában a szöveteket ajánlja mindenki, de én nem vagyok oda értük. Gyűjtik a koszt, nehéz őket tisztítani. Nekem a műanyagok sokkal jobban bejönnek. Jól siklanak, egy mikroszálas kendővel letörlöm őket, és kész.
2016. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó de arrol nem volt szó hogy az egéren milyen változások lesznek tapasztalhatoak?
2016. szept. 20. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!