Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb társasjáték?

Figyelt kérdés
Milyen társasjátékkal játszotok szívesen vagy próbálnátok ki? Kinek lenne kedve Budapesten erre szakosodott bárban játszani rendszeresen?

2016. okt. 5. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A helyedben nem mennék bárba, mert se a Barcraft, se a Board Game Café se a Game Up Pub nem megfelelő hely. Az ott dolgozók nem megbízhatóak az ismerőseim szerint, akik pedig nagy társasjátékosok. Sokkal jobb, felszabadultabb idők történnek, ha ingyen ülünk össze.


A végtelenségig tartana a lista, hogy melyik a legjobb, de a teljesség igénye nélkül jópár közülük amiket szeretek:


7 Csoda

Alhambra

Battle Sheep

Betrayal on House of the Hill

Concept

Dixit

Dobble

Elfenland

Evolúció

Exploding Kittens

Építőmesterek Ókor/Középkor

Fedőnevek

Fluxx

Hatalmas Szörnyek

Hero Realms

Idővonal

Kakaó

Királyságok

Lemming

Love Letter

Mr Jack

Mysterium (Tajemnicze Domostvo)

Noir - Gyilkos vs Detektív

Okiya (ami a Niya másik neve)

Pandemic

Qwirkle

Repello

Room 25

Seven Dragons

Small world

Star Realms

Talisman (meg mind a 14 kiegészítője)

2016. okt. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy nem megbízhatóak? Odamész,leveszel egy társast és játszol, mi az átverés ebben?
2016. okt. 6. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem szívesen fogadják a vendégeket, nem szeretik, ha ott van vendég, és üvöltöznek egymással. Tanúja voltam annak, hogy egy ilyen helyen egy felvételizővel üvöltözött a csapos, mert az a tulajt kereste, de tök illedelmesen. Sokkal békésebb és meghittebb háznál játszani
2016. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én benne vagyok egy játékban valamikor. Kedvencem: Talisman + kiegészítők, Village, Catan, Evolúció.
2016. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!