Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben Silver4...

League of Legendsben Silver4 vagyok. Nos, még nem játszottam le annyit, hogy meglegyen a keret. Ha vége a seasonnek megkapom a keretet mindenféleképpen?

Figyelt kérdés

2016. okt. 5. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen keret?Jàró?Vagy komolyan nem tudom.
2016. okt. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na igen.

Ha a megfelelő helyen kérdeznél...

2016. okt. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes hozzászólásokat:)
2016. okt. 6. 13:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Értelmes hozzászólásra megfelelő helyen számíthatsz.

Itt pl. elsősorban az üzemeltetőket kell megkérdezni, mert ők tudják.

Az "egyéb kérdésekben" kb. esélytelen, hogy jó válasz jöjjön. Ilyen alapon halpiacon is kérdezhetnél metafizikai összefüggésekről, nem?

2016. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 GoldWarri válasza:
Igen megkapod a keretedet, ha következő seasonig nem esel le bronzba! Szóval ha silver 1-2-3-4-5-ben maradsz akkor megkapod a silver keretedet a következő sesonba :).
2016. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Az 1#-es vagyok...nem azért nem értettem a kérdést ,mert rossz helyre ìrta ki,hanem mert hülyén tette fel értelmes barátunk.Annak a neve,idézői ikon,kedves silveres jàtékos.Jó helyen vagy Te ott,legyél is rá büszke :)
2016. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Te mekkora egy s3ggfej paraszt vagy utolsó. Tipikusan az az ember, aki a nyilvános wc-ben a deszkára szarik..Te mennyibe vagy, Diamond?


A kérdésre: Igen megkapod a keretet és szezon kezdése után kb. 2 héttel válik láthatóvá majd.

2016. okt. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
1es és 6os vagyok.Én nem az a tipusú ember vagyok aki odacarik,hanem inkàbb az ,aki feltakarítja.Félreértés ne essék,nem vagyok wc-s néni :) És Te vagy a paraszt,és igen Diamondos vagyok.Tudom honnan indultam.Nem nézem le a bronzosokat sem.Sőt,bronzban sokkal több jobb játékossal találkoztam anno,mint silverben.De ha valaki hülyén tesz fel egy kérdést,azt nem tudom szó nélkül hagyni.
2016. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem értelmesen tette vel a kérdést... És igen, szezon végén, novemberben megfogod kapni a keretet. Ha nem is egyből szezonkezdéskor de akkor is novemberben ^^. Az ovodás csatát meg abba lehet hagyni.
2016. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1-6-8-as vagyok.Sir Yes Sir :D
2016. okt. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!