Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csíp a makkom vége?

Miért csíp a makkom vége?

Figyelt kérdés
amikor elmentem pisilni akkor akkor kezdődött először csak egy picit csípett gondoltam majd elmúl de nem egyre jobban csípet már szinte éget is mitől van?
2016. szept. 10. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mosd meg rendesen szappannal csináld egy pár napig, ja nincs javulás irány az urulògia.
2016. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Bok Globule ***** válasza:
100%
Fertőzés, gomba. Bőr- nemi gyógyász a megmondója. Menj el orvoshoz, azért vannak, hogy ezzel foglalkozzanak. Nem érdemes várni vele, ha egyre rosszabb, csak magadból csinálsz hülyét. Nyugodtan menj el urológushoz, nem fog megkövezni senki sem.
2016. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nem megyek urológushoz apum is volt és mondta h szörnyű volt és félek meg nagyon szégyelős vagyok apum előtt tuti lekéne vetkőznöm mert megnézné nem lehetne eszt máshogy megoldani csak urológus ?

13/F

2016. szept. 10. 14:52
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
elmúlik majd magától, csak mosd meg gyakran, gyakrabban.
2016. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Bok Globule ***** válasza:
100%
Te is szégyelled a betegséget? Eléggé hülye szokás.Akkor vakargasd...
2016. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem relatìv fitymaszükületem volt, most kèpzelheted milyen jò èrzès volt elmondani a szüleimnek ,hogy amikor feláll a dákòm nem megy hátra a bör... De tùlestem rajta,ök azèrt vannak ,hogy segìtsenek bármiröl is legyen szò! Tessèk nekik vagy legalábbis faterodnak elmondani ,ès menjetek el együtt a dokihoz!
2016. szept. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az urulògustòl meg nem kell fèlni nem fog a seggedbe kotorászni indokolatlanul :)
2016. szept. 11. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
legjobban én nem is az urologustol felek hanem atol h meleg vagyok hogy reagálnak rá szóval ha apám előtt le kéne vetkőznöm tuti rájönne ezért akarom én megoldani eszt de van amikor nem fáj de van amikor szinte olyan mintha tűzben égne
2016. szept. 11. 09:47
 9/13 Bok Globule ***** válasza:
Jól van. :D
2016. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ha most tudnád hogy mien sokat segítettél ezzel a válasszal
2016. szept. 11. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!