Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit érdemes 46-os szinten...

Mit érdemes 46-os szinten farmolni Metin2-ben egy testi harcossal?

Figyelt kérdés
Régebben horgásztam, de 40 milka fölé sose mentem. Most nincs piaca a halnak, FMS-RIB-Ősziszél-FLT, stb se kell senkinek, fogalmam sincs mit farmoljak, hol, stb. Nem is ismerem az újításokat, elég nehéz így. Ráadásul nagyon jól jönne egy pár milla. Nincs valami ötletetek? A fikázók kíméljenek, tudom, a Metin szar, bla bla. Köszönöm az értelmes válaszokat!

2016. okt. 8. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Bányászat is jó, ércek kohózása stb. A Démon toronyban is tudsz kovácsolni jó tárgyakat, ami eladható. Esetleg ott a pók kazamata vagy a 45-50-55-ös metinkövek... Egyebet nem tudsz cisnálni. Menj, és fejlődj SD2-ben (pók kazamata2).
2016. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem bírom sd2-t az a baj, jobb cuccokra kéne a pénz, de ugye ördögi kör..
2016. okt. 8. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor marad az orkoknál való fejlődés vagy ha veszel SÉ utalványt és eladod...
2016. okt. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Én az összes pénzemet eventekkel szereztem. Tojásmetinek, zoknigyűjtés stb. Amúgy meg talán 55-ös metint elbírod, könnyebb tanúsítvánnyal(def vagy támadás).
2016. okt. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!