Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor lesz mafia 3 magyarositas?

Mikor lesz mafia 3 magyarositas?

Figyelt kérdés
Csak mert az angolom nem a legjobb es szeretnem megerteni a tortenetet

2016. okt. 9. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakik nekifekszenek, 1-1,5 év múlva nézzél vissza :D
2016. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a GTA V-nek is most lett kész a magyarítása, pedig az is kint van PC-n már másfél éve.
2016. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. jövőre, de ezt senki nem tudhatja :D

Mellesleg én pl a CoD 4-et anno mikor megjelent, 10 évesen úgy játszottam vele, hogy lófhaszt se értettem belőle, de a single-t így is kitoltam pár hónap alatt vagy 3x, és a multival is vagy 2 évig elvoltam :D

2016. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Unari ***** válasza:
47%
Nem tudom de amikor azt látom magyarosítás nem tudom megállni szó nélkül. Magyarítás. Nem kínaiakok, és nem banántot. A magyarosítás minden csak nem nem magyar szó. Bocs az offért, de tanuljuk ezt meg.
2016. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A mafia 3 nyelvi fájl rendszere hasonlatos a Rise of The Tomb Raider-éhez, illetve a Tomb Raider 2013 játék fájljaihoz. A GTA 5 nyelvi csomagja viszont többszörösen kódolt tartalmú volt ezeket több csapat is próbálta feltörni , kikódolni, hogy fordítható legyen, majd újra vissza kellett kódolni abba a formátumba, s ez a folyamat állandó játék összeomláshoz vezetett. Ezért tartott olyan sokáig. Szerintem a Mafia 3 fordítása, ha neki áll valaki, kb 4-5 hónap alatt kész ( de inkább hamarabb) nem a fordítással van a probléma, hanem a párbeszédek, menük, történeti elemek terjedelmével, de ha elkezdik, higyjétek el gyorsan kész lett. A Rise of The Tomb raider is kész lett 7 hónap alatt, az is csak azért mert aki a fordítást szerkesztette, közben 3 műszakban dolgozott.....
2016. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

#2

Az túlzás, hogy kész van. Komplett főküldetések nincsenek benne lefordítva, nem is beszélve a mellékküldetésekről. Ráadásul tele van helyesírási és fogalmazási hibákkal. Egy nagy rakás fos a GTA5 magyarítás. Undorító munka.

2016. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Malar81 válasza:

A Mafia 3 fordítása jelenleg is folyamatban van. Kb 3 éve kezdődött a fordítás de jelenleg is 45%-nál tart. [link]

Fordítókat keresnek folyamatosan és aki Úgy érzi,hogy rendelkezik nyelvi tudással és az ehhez szükséges szabad idővel az jelentkezzen bátran.


Továbbra is fordítók jelentkezését várom! Egyelőre 2-en fordítgatják, de ez igencsak kevés.

Jelentkezni a meril(pont)15(kukac)hotmail(pont)com címen lehet!


Nem csak a Mafia 3-hoz kell fordító hanem több más játékhoz is. Én is nagyon várom már hogy elkészüljön.

2020. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!