Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends VB jegyvásár...

League of Legends VB jegyvásárlással kapcsolatos tudnivalók? A többi bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tudtok abban segíteni hogy a Lurdy Moziban megrendezett 2016-os LoL VB-re szeretnék jegyet venni. Viszont nem tudom hogy melyik mit ér...(jóbezt nem jól fogalmaztam meg de kifejtem). Szóval van az alap Gold jegy ami a sima belépő, aztán plat,diamond,mesteri,challenger... De a lenyeg hogy a Gold feletti jegyekért mit kapok, ha jól tudom a platért: 30el előbb mehetek be ,ingyen póló vagy hasonló... Viszont a többiért mi jár remélem tudtok segíteni mert nem találtam választ csak h mi mennyibe kerül meg hogy hol és hogy tudom megrendelni... A válaszokat előre is köszönöm :)

2016. okt. 12. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Keresőt használni luxus?

[link]

2016. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet akkor nekem szar a telefonomon vagy én vagyok hülye de pl Sehol nem ír mást a linkeden csak hogy mit és mennyiért lehet megvenni. Azt pedig nem hogy mit tartalmaz. Ezt az oldalt már amugy láttam.
2016. okt. 13. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Gold jegy:Ajándék tapsolóbot


Platinum jegy:Ajándékok (tapsolóbot, nyakpánt),Korai beléptetés a vetítésre (10 perccel korábban)


Diamond jegy:Korai beléptetés a vetítésre (20 perccel korábban),Ajándékok (tapsolóbot, nyakpánt, pass, kétféle választható póló*)


Master jegy:Korai beléptetés a vetítésre (30 perccel korábban),Ajándékok (tapsolóbot, nyakpánt, pass, kétféle választható póló*)

Külön középső szekció 1-es teremben

VIP sorban beléptetés



Challenger jegy:Korai beléptetés a vetítésre (30 perccel korábban)Ajándékok (tapsolóbot, nyakpánt, pass, kétféle választható póló*)

Külön középső szekció 1-es teremben

VIP sorban beléptetés

VIP Lounge rész (étel, ital, kávé a kommentátor állás melletti VIP részlegben,

saját Xbox One és soron kívüli Oculus Rift/HTC Vive használat)


Én telón is eltudtam olvasni mindent, nem tudom miért nehéz ilyeneket megtalálni.

2016. okt. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2016. okt. 14. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!