Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Black desert pay to win?

Bujdosó Máté0 kérdése:

Black desert pay to win?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Régóta keresek egy mmorpg-t ami tetszik és úgy tűnik meg is találtam a bso-n a elképzeléseimet. DE halodram h pay to wines. A kérdésem(im): menyire befolyásolja a játékot? Menyire kopasztja meg a pénztárcám? Körübelül menyien hagyták ott ez miatt a játékot?

Ha egyszer kell megveni akkor oké persze.ha dolgokért fizetni kell addig is oké mert inkább fizetek és akkot kapok egy jó játékott de azert a pénztárcámnak is van egy határa. Köszi a válaszokat!



2016. okt. 14. 01:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A pay to win fogalma jelen esetben értelmezhetetlen, mivel ezt a játékot nem lehet "megnyerni". Igen, a Pearl Shopban lehet olyan tárgyakat vásárolni, amik előnyt adnak, és nem lehet másképp megszerezni őket, csak valódi pénzért. Engem mindig hidegen hagyott, hogy másnak milyen cuccai vannak, kozmetikai dolgokra/petekre/hátasokra sem költöttem valódi pénzt, de ha téged zavar az ilyesmi, a Black Desert nem a te játékod.
2016. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A látvány meg ehez hasonlók engem sem izgatnak csak ha előnyt ad ezzel más játékosoknak. Milyen előnyről van szó? Én a pvp miatt veném meg részben és az nagyban befolyásolhatja. De ha fizetni kell az sem zavar nagyon. A wow havidíjas ez meg ilyen. Ez van. De a részletekre lennék kíváncsi h menyire van rákényszerítve a játékosok. Menyien hagyták abba és stb?
2016. okt. 14. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Meglehetősen. Amúgy oké, hogy a wow havidíjas, de végtelen end game tartalom van benne. A BDO-t kb 3 hónap alatt meguntam.
2016. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2: Lehet venni a fizetős shopban pl. a játékban megszerezhető legerősebb fegyvernél is erősebbet, vagy olyan petet (követőt), ami automatikusan összeszedi utánad a loot-ot.
2016. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na igen így akkor a játék élményt magát megölték 😕 köszi megdporóltatok nekem 15 ezer ft ot.
2016. okt. 15. 00:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Picit sok most már a "Fizetett előny", de a többi MMO-hoz képest még nem olyan erős a p2w. Aki most veszi az elfogadja a helyzetet. Aki az elején vette meg azt kissé átcseszték a sok-sok extra pénzes előnnyel amit később tettek be. Mit kapsz ha többet fizetsz:

- több bevételt ha eladsz itemeket a piacon másoknak (value pack = havidíj)

- gyorsabb xp és item gyűjtést a több és/vagy fejlettebb petekkel

- gyorsabb fejlődést a "kisebb kényelmi buffokkal" mint a costume itemek, xp bukást megelőző italok, több regisztálható karakter miatt (több "korlátos" energia erőforrás amit elhasználhatsz)

- több in game goldtot a valós pénzes itemek eladásával (ebből fejleszthetsz. Több pénz, több fejlesztési kísérlet = gyorsabb haladás. Ez azért most nagyon drága most. Sok valós pénz kell az érezhetőbb előnyökért)

- PvP-ben nehezebben vehető észre a karaktered a pénzes costume-ok némelyikének működése miatt (névrejtés, vagy háborúban "baráti" színe van a nevednek. Nem vöröses mint az ellenségnek).


Az előnyök többsége akkro ad sokat, ha játszol. Kevés olyan pénzért kapható előny van, ami azonnali, vagy közvetlen erőforrást/előnyt nyújt. Ennyiben jobb mint sok más MMO.

2016. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
válasz a #4/6-osnak: nem, nem tudsz erősebb fegyvert venni a BDO-ban. Vagy ez változott az utóbbi hetekben? goldot kaphatsz a valós pénzen vett itemjeidért és elég sok golddal jobb eséllyel veheted meg a legjobb elérhető itemeket a játékban, de ezeket valós játékosok rakják össze és játékbeli fizetőeszközért adják el. Account eladás lehetne opció, csak az tilos. (ettől még ment az orosz account sellerek szekere eleinte).
2016. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!