Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nyertem egy WRC 6 X1 kódot a...

Nyertem egy WRC 6 X1 kódot a Game Channel sorsolásán, tegnap kaptam az értesítő emailt tőlük, de szeretném elcserélni a kódot, hogyan tudnám biztonságosan elcserélni?

Figyelt kérdés
a lényeg hogy a sorsoláson amin részt vettem ez volt benne WRC X1 kód, korábban már játszottam Rallys játékokkal, viszont a WRC-vel még soha, és az X1 a kiírásban nem gondoltam hogy az az XBOX ONE-t takarja, és azért szeretném elcserélni másik játék kódra mert nincs XBOX ONE-m, és nem is akarok venni, mivel PC-n játszok, és amúgy is egy GTX 1070-et akarok nemsokára venni a gépembe, és amúgy egy játékért nem vennék konzolt, szívesen elcserélném mondjuk Battlefield 4 premium játék kódra.
2016. okt. 17. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

rakd fel ebay-re és add el ott pl.

vagy kulcsos oldalakon, mint kinguin vagy g2a, stb.

2016. okt. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz de soha nem adtam még el online semmit ha ebayen akarom eladni mit kell hozzá tennem le írnád röviden de érthetően ?
2016. okt. 18. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!