Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cs go ban olyanokat kapok...

Cs go ban olyanokat kapok állandóan akik együtt játszanak és random kirúgják az embereket ok nélkül, én meg kapom az egyhetes eltiltásokat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. okt. 19. 23:05
 1/4 anonim válasza:
Ilyen az mikor megveszel egy cs go accot és semmit nem tudsz a játékról, ugyanez volt velem is.
2016. okt. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

keress egy ismerőst akivel 2-en tudtok menni.

2. Ne bénázz annyira, ne rohanj be 1v 5be, tanulj taktikákat, hova mit kell/érdemes rakni, dobni, lőni stb.

2016. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ok nélkül maximum az óvodások meg a ruszkik szoktak kirugdosni, a legtöbb esetben az az ok, hogy nem játszol jól, és hátráltatod a többieket. Mondjuk én sosem használtam, mert értelmetlennek tartom, a kirúgástól senki sem lesz jobb játékos, a gyakorlástól viszont igen.
2016. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól játszom, A múltkor 1. voltam, nem baszogatam senkit és a ruszkik random kirugtak.
2016. okt. 28. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!