Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol adhatom el olcsón Boom...

Hol adhatom el olcsón Boom Beach accountomat (60 -as szintű és több, mint 16600 gyémánt)? Milyen weboldalakon érdemes próbálkoznom (kép lent)?

Figyelt kérdés

[link]


Ez lenne az account. :) Névváltoztatás is lehetséges még, két évnyi játék van benne! :D


Nem akarok kereskedni vele. Csak a 16600 gyémánt összértéke több, mint 30 ezer forint:


14000 gyémánt = 29.075,00 HUF

2500 gyémánt = 5815,00 HUF


Én 30 ezer forinttól többet nem szeretnék elkérni ezért az accountért, de akár olcsóbban is odaadnám. Ami szerintem abszolút jó üzlet. :)


2016. okt. 20. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez szerinted jó üzlet.

Alapjáraton a virtuális valuta ha másik embernek adod el, 40-50%át éri kb annak, mint amennyiért megveszed.

Így a 16 ezer gyémánt már csak 15-16 ezret ér a valóságban.


Arról nem is beszélve, hogy mobilos játék lévén egy email elég a fejlesztőknek, hogy ellopták és visszakaptad, a pénzt meg zsebre vágtad.


Arról már nem is beszélve, hogy nem szoktak ilyen fiókokat megvenni, mert eléggé értelmetlen. Aki ilyet akar mert most kezdte, nincs rá pénze, akit meg érdekelné az már kihúzta.


Eladni meg amúgy is tilos, mivel bérled a fiókot, nem birtoklod, le is van írva az EULA-ba.


Ha el akarod adni, akkor talán ebay.

2016. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oké, minősíthetjük a gyémántok értékét a felének. A két évnyi fejlesztés, amely a játékban van, szintén ér ugyanannyit. :P De ismétlem, nem kereskedni akarok vele. :) Viszont köszi a tippet!


Igazából, személyesen szerettem volna átadni Budapesten, ahol a vevő önmaga meg tud győződni a profil hitelességéről, stb. De értem az aggodalmaidat, erre igazából nem gondoltam. :)


Csak számos haverom adott már el World of Tanks, meg LOL account-ot, ezért gondoltam, hogy megszabadulhatnék a Boom Beach accountomtól :D

2016. okt. 20. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
esport játék acc vs mobilos acc, nem tudom megmondani mekkora rá a kereslet. + az emailedet is el kell akkor adnod, hiszen arra megy minden értesítés stb. Ha több játékot is vettél az adott emailre akkor azt mind bukod értelem szerűen.
2016. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

30 ezret egy mobilos jatekert... Te hol elsz??? Ritka az a hulye aki egy ezresnel tobbet adna.

A wot/lol accountok alapbol dragabbak mint egy mobil jatek, de meg ezek is tobbnyire 2-5 ezerert cserelnek gazdat. Persze van joval dragabb account is, de abba nem 2 evnyi szorakozas van.

2016. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

OK


Fele annyiért is oda adom! :P

2016. nov. 16. 08:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg ugy is sok :p
2016. nov. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mobilos játék révén kb nulla rá a kereslet. Jó ha 5 ezret kiköhög valaki érte.
2016. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!