Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elvesztettem a steam accountom?

Elvesztettem a steam accountom?

Figyelt kérdés
Gép újra rakás. Sim kártya vesztés pont egyszerre. Steam guard nincs. Írtam a supportnak azt írják nézzem meg a szemétgyűjtő mappámat. De vissza írok nekik nem tudom mert a gép újra lett téve arra már nem érkezik válasz, mit kell csinálnom? Szinte már ez esélytelen szerintem

2016. okt. 20. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Pontosan mi a probléma? Mi az, hogy "elvesztetted"? Eléggé nonszensznek hangzik...

2016. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát van rajt pár játék. És pontosítok. Nem gép újra ralás történt, hanem új gépem lett és a telefonomba pont aznap lett új sim kártya és a régi kilett dobva és a steam guardot már meg se adja. e-mailra meg nem kapok semmit.
2016. okt. 20. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted. Mi az, hogy elvesztetted? Olyan NINCS!


Elfelejtetted a nevét? Kérj mail értesítőt. Nem emgy? Használd a cd kulcsokat, mert az alapján meg lehet nézni, milyen accounthoz tartoznak.

Olyan vna, hogy ellopják ,de akkor az esetek többségében vissz atudod szerezni. DE oylan nincs, hogy elveszik, csak úgy.

2016. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ember, ha újra raktad a gépedet, akkor újra fel kell rakni a steamet és bejelentkezni a korábban létrehozott fiókodba. A fiók adataidat egy szervergép tárolja, NEM a te gépeden volt. A steamen keresztül meg le kell tölteni újra a játékokat és kész.


Szóval nem értem mi ez az elveszett dolog.


Vagy nem emlékszel a felhasználó nevedre meg jelszavadra? Az bimbó, akkor írj supportnak meg csatolj pár képet a vásárolt játék visszaigazolásáról. Ha az sincs, akkor bukta.

2016. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!