Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farmerama. Hogyan tudok több...

PicúrHógolyó kérdése:

Farmerama. Hogyan tudok több aranybanánt szerezni?

Figyelt kérdés

Nos, az van, hogy normál farmon 80. szintű vagyok, Bahamarama-n pedig 79.

De nagyon lassan megy a fa-, illetve zöldség-, és állatvásárlás, mert kevés az aranybanán.

Néztem képeket más játékosok trópusi farmjáról, és sokan alig 49.-es szintűek és 6 ezer valahány aranybanánnál is többjük van. Hogyan csinálják/csináljátok?

Én is akarok... :(



2016. okt. 22. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fizetnek valós pénzt és máris van arany banán, úgy csinálják.
2016. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És azt hol lehet?
2016. okt. 22. 13:07
 3/14 anonim ***** válasza:

6 ezer aranybanánt senki sem tud felhasználni, mert nem kér annyit a játék, akkor sem,ha már több éve játszol. Én is játszom, és nem tudok mindent, de úgy emlékszem, aranybanánt még aranyért sem lehet venni. Esetleg valódi pénzért, banki átutalással, de 6 ezer aranybanán több millió forintba kerülhet.


Aranybanánt elsősorban szintlépéssel szerezhetsz.

Ezen kívül nagy ritkán adhat a Kerek kerék, vagy Rackó bárány ajándékba, és a Gazdaköri feladatokban is található néhány.

2016. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is csak ezekről tudok. Te kb 3 nappal ezelőtt nézegettem képeket más játékosok farmjairól (az enyémet átépítettem, és ötleteket kerestem), és ott láttam vagy 2-3 képen is, hogy 6 ezer meg hasonló mennyiségű aranybanán volt, farmarany meg CsP aztán még több. :/
2016. okt. 23. 23:02
 5/14 anonim ***** válasza:

Aranybanánt nem lehet igazi pénzért sem venni. Nekem nem tetszik hogy csak banánért lehet kiváltani a növényeket, állatokat mert nem igazán lehet haladni.

Hétvégén viszont Rackó aranybanánt fog adni:)

2016. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Itt is van:


[link]


Ez nem az, amit kerestem, de egy a lényeg...

2016. okt. 23. 23:10
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez elég gyanús. Ahhoz képest elég szegényes a farmja ..

Nem lehet hogy szerkesztett a kép?

2016. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet szerkesztett kép, de van még egy ötletem. Egyszer olvastam, hogy le lehet tölteni a internetről csaló programokat, amelyek aztán korlátlan mennyiségű aranyat, vagy szupertápot adnak. Azt hiszem, itt írtak róla, a Gyakori kérdéseken. És ugyanitt olvastam, hogy ezek a programok csak a monitoron látható képet változtatják meg, vagyis a szerver semmit sem tud arról, hogy valaki hirtelen csinált 49 ezer aranyat magának. Mikor kilép a farmból és visszalép, újra azt látja, hogy csak 20 aranya van, nem 49 ezer. Szóval, a csaló program egy csalás. :-)


Nem a valóságot láttad, mikor a 6 ezer aranybanános képet megtaláltad. Valaki csupán felvágni akart mások előtt.

2016. okt. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Értem. :)

És köszönöm a válaszokat!

2016. okt. 24. 21:09
 10/14 anonim ***** válasza:
szia! lehet szerkesztett kép lehet csalás, de a csengőpengő lehet 10m nekem is 12millió van pedig nem csaltam :) csak gyűjtögetni kell évekig :D nekem ez kb 4-5 év alatt lett
2016. okt. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!