Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farmerama kérdések: Hogyan...

Farmerama kérdések: Hogyan legyen sok CSP-m? Nektek van több fiókotok is, hogy támogassátok az elsőt? Milyen gyakran van Ajándékozási event?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Tenyéssz olyan növényt vagy állatot, amit drágán lehet eladni a piacon. Nekem van kb. 400 fiókom (nem röhög! évek alatt gyűlt össze) és amikor ajándékozási event van akkor átküldök magamnak dolgokat. Az ajándékozási event eléggé rapszodikusan van, most pl. volt egy nemrég, de előtte csak március környékén volt az utolsó. előtte viszont szinte havonta volt. Most kíváncsi leszek, mennyit kell majd várni a következőre.
2016. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én több évnyi kihagyás után tértem vissza a játékba, és pont azután a nap után, miután véget ért az utóbbi ajándékozás XD :'(.De nem nagy tragédia, mivel miután megnéztem a többi fiókomat (nekem is van egy tucat), azt tapasztaltam, hogy fel lettek törve és el lett lopva minden :') (a fő fiókomból is hiányoztak cuccok, de nem olyan vészes)
2016. aug. 26. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
én is ugyanazt csinálom mint az első :D egyébként tényleg termessz sok növényt amit ellehet adni drágán, én azt szoktam csinálni hogy kb 1cm -it tekerek vissza az alap árból, akkor tuti hogy megveszikXD meg a bölcstölgynél lehet kb 50 csillagért különleges tenyészállatokat szerezni amit eltudsz adni töbszázezerért
2016. okt. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! én szívesen segítek, írj privátban és megadom a farm nevemet, ott bejelölsz és adok tippeket :)
2016. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!