Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Walking War Robots fiók...

Walking War Robots fiók eltűnése. Hogy állítsam vissza?

Figyelt kérdés
Letöltöttem Google Playról a fent említett játékot. Játszottam vele egy pár órát már egész fejlett voltam amikor rájöttem, hogy alapjaiban elrontottam az egészet. Így fogtam magam és letöröltem majd megint letöltöttem. Hiába kerestem nem tudtam a play játékok appban törölni a régi adatait. Elkezdtem játszani az új fiókkal de mindíg kidobott egy hibaüzenetet amit ha jól értelmeztem akkor azt írta, hogy amibem most játszok nem egyezik azzal amit elmentett. Mindíg kiixeltem hisz nem kellett a régi. Egyszer nem figyeltem oda és az okra nyomtam. Visszaadta az elsőt. Persze mondanom se kell, hogy az újat elvesztettem. Nem is tudtam visszahozni. Lett egy harmadik. Most attól félek ha egyszer nem figyelek oda vagy törlődik a telefonomról akkor megint elveszik ez a fiókom. Nagyon nem szeretném mert 2 napba telt mire21 szintű lettem. Nem fizettem egy forintot se a játékba de ilyen alapon aki fizet az elveszítheti az új fiókját? Miért nem lehet egyszerűen felülírni a régit hogy nekem ez kell. Megpróbáltam egy másik eszközzel megnyitni a jelenlegit ott nem is tudtam. Nincs rá lehetőség. És a play játékok sem érzékeli, csinálom a mérföldköveket meg xpket. Segítsetek pls.

2016. okt. 23. 02:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!