Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Le tudnátok írni az összes...

Le tudnátok írni az összes módot arra, hogy több fps-em legyen?

Figyelt kérdés

CS:GO-ról lenne szó. (Lowra azért nem akartam)Közepesre vettem a grafikát meg minden, a videokártya beállításoknál is beállítottam a CS:GO- testreszabásánál, hogy kikapcsoljon pár felesleges dolgot meg minden, meg V-sync-et kikapcsoltam, magas prioritással indítottam a játékot meg minden, és egy5v5 Ranked Dust2-n így is max csak 70-80 fps-em van....És van olyan, hogy le megy 30-ra, ha mondjuk eyszerre eldobnak 5 gránátot meg ilyenek.

Tudnám ezt valahogy orvosolni? Hogy legalább egy 100 fps-em legyen? Tudtok valami módot, valami fps-boostert? Mert a gépemből szerintem többet is ki lehetne hozni, csak nem értek hozzá:(.

Ja, gépem FŐ adatai:


-Pentium Dual core, 2,6 GhZ-s PROCI


-NvidaGeforceGT520- as VGA(VIDEOKÁRTYA)


-2 magos Processzors


-64 bites operációs rendszer


-4GB RAM


Előre is köszönöm mindenkinek!

(BOCSI, HA JOSSZÚ LETT)!!!!



#fps #lagg #AK-47 #CS:GO #counter-strike_global offensive #framets per seconds
2016. okt. 23. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ugy tudod orvosolni hogy veszel egy jobb gepet. Vannak telefonok amik erosebbek mint ez a konfig.

Mert a gépemből szerintem többet is ki lehetne hozni, - oszinten meglep hogy ez a gep kepes 70 fps-re. Es ennyinek orulnod kellene mint majom a farkanak, mert 70 es 100 kozott semmi kulonbseget nem fogsz latni.

Az fps boosterek meg parasztvakitas kategoria.

2016. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszz
2016. okt. 23. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyen alaplapod van. Mert ha csak 4GB-ot tud kezelni, akkor abba már nem fogsz többet berakni. A VGA is 5-6 éves, abból is maximum valamivel újabbat fogsz találni, de nem égi meszelőt. A Proci nem rossz, de 2 mag, az is lehet egy idős a VGA-val, ha nem több.


Úgy hogy ebből a gépből sokkal többet nem fogsz kihozni. Én is most renováltam öcsém gépét, de az ő alaplapja sem tud 4GB-nál többet kezelni, a VGA sem egy mai darab, hiába jó kártya, a prociból is van korszerűbb, stb.


Úgy hogy amit az első mondott, új/jobb gépet kell venni, az az FPS növelés módja.

2016. okt. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 70-80 fps is megteszi. És azért egy telo nem erősebb ennél -.- "" ;)) Köszi mindenkinek zöld izé meg minden!!
2016. okt. 25. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!