Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen videokártyát érdemes...

Milyen videokártyát érdemes venni ha a The Sims 3 összes kiegészítőjét fel akarom rakni és hogy a kép is szép legyen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ.

Elsősorban attól, mennyit szánsz rá.

Aztán az is fontos, hogy milyen op.rendszered van, és már mennyi RAM van a gépen (ugyanis pl. az XP 4 Gb-nál többet nem tud kezelni, tehát ha van mondjuk 3 Gb RAM-od, akkor folyton ki fog fagyni egy legalább 2 Gb-s videókártyától.)

Fontos lehet, hogy az alaplapodnál nincs-e valamiféle korlátozás erre vonatkozóan, plusz az alaplap kora befolyásolhatja még a választást, nagyon régi esetén lehet, hogy gondjai lennének a videokártyával.


Szerintem azzal érsz a legtöbbet, ha bemész egy közeli számtech boltba, megmondod, hogy videókártyát keresel X ezer Ft-ért, ami megbirkózik a mostani közép, illetve felsőkategóriás játékokkal, még ha utóbbiakkal nem is max felbontásban.

Lehetőleg valami nVidiásat válassz, azok a legjobbak.

2012. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!! Én olyan 10.000-20.000 Ft közöt gondoltam.

Még egy kérdés nekem 6gb Ram van a gépemben az nem baj?

2012. dec. 31. 10:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Windows 8 rendszerem van
2012. dec. 31. 10:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Windows 8 (típustól függően) legalább 16 Gb-ot simán tud kezelni.
2012. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm!!!
2013. jan. 1. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!