Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak? Segítség!...

Animebolond1000 kérdése:

Mit csináljak? Segítség! Eredeti sims 4 játék. Origin!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megvettem CD n a sims 4-et. Telepítetem, origin telepítése, regisztráció, minden működik. Játszok kb. egy hónapig. Ma is szeretem vilna játszani. Bejelentkezek az originba (2-3 elrontotam a felhasználónevem). Végül csak sikerült. Kihozza hogy nincs játék a könyvtéramban. Megnyitom a simset és választhatok hogy beírom e megint a codot vagy nem én vagyok a felhasználo. Beírtam a codot újra és kiírja hogy ezt már aktiváltam. Légyszi valaki segítsen! :(

2016. okt. 24. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Van-e más accountod? Véletlen nem abba léptél be? VAGY

2. A My Games alatti "Show:" rész mit mutat? Nem véletlen Hidden Games, vagy Played this week? Állítsd át All Games-re!

2016. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy válaszolsz!! nem nincs másik accuntom és ha rendesen a parancsikonra kattintok akkor is ugyan ez van.
2016. okt. 24. 20:38
 3/5 A kérdező kommentje:
nem az sem az. azt írja hogy nincs játékom és vegyek.
2016. okt. 24. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj az Origin supportnak, akár magyarul is.
2016. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Felhívom az ügyfélszolgálatukat.
2016. okt. 25. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!