Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mistic Mesenger-ben hogyan...

Mistic Mesenger-ben hogyan érhetem el, hogy ne késsek le eseményeket amíg nincs időm játszani?

Figyelt kérdés

Ma is arra lettem figyelmes hogy elszalasztottam két hívást is, mert még iskolában voltam... Homokórákkal néhány chatszobába még vissza tudtam lépni, de sajnos már az összes szívemet elköltöttem homokórára és nincs több :/

A mentés funkciót viszont nem értem! Ha be akarom tölteni a játékot akkor annak az lenne az értelme, hogy ott folytatom ahol abbahagytam. De mivel a játék érzékeli a helyi időmet kiírja, hogy "Biztosan betöltöd? Azóta eltelt jó néhány óra és lehet hogy lemaradsz fontos dolgokról amik idő közben történtek."

Most akkor mire jó a 'save' 'load' funkció? Csak arra ha két eszközön játszol és mindenhonnan elérd a fiókod?


Egyébként imádni való játék, előre is köszönöm a válaszokat!



#telefonos játék #Mistic Messenger
2016. okt. 24. 22:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!