Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elkezdek World of Tank-el...

Elkezdek World of Tank-el játszani . Melyik harckocsival kezdjem, mire gyüjtsek, van-e benne m42 duster?

Figyelt kérdés
Most töltöm le a 4 GB-al 5 másodperc alatt egyből kb. öt perc alatt meg volt ,most 2,3 GB adatot tölt már vagy kettő és fél órája. (63% ) El lesz ez még egy másfél órát .

#MMORPG #tank #World of Tanks #páncélvadász #M42 Duster #II. Világhábórú #Panzer Kampf Wagen VI a
2016. okt. 30. 03:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azzal kezded ami neked szimpatikus.

A Wot-ban nincs legvedelmi jarmu, ha az M42-esre faj a fogad akkor War Thunder a te jatekod.

2016. okt. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha teljesen kezdő vagy akkor az orosz kv1- IS-Is3 ággal érdemes kezdeni, mert ezek a tankok elég erősek a saját szintjükhőz képest. De bármelyik ággal kezdesz a 4-es és a 6-os szintű tankok általában borzalmasak. Csak előre azólok hogy ne szegje kedved, ezeken csak túl kell lendülni.
2016. okt. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

Hát ha nincs ,akkor nincs találok mást a Panzer Kampf Wagen VI A (Tiger 1) az jó ?

2016. okt. 31. 11:47
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom nem egy kezdő jármű arra gondolok később .
2016. okt. 31. 11:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Jó tank a tigris ha tudod használni. Különben gyorsan szétkapnak.
2016. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A nagyobb Renaul-val jól teljesítek ezt megtartom lassú léptekben a Tiger fele fogok haladni, a német járművekre koncentrálok .

A Tiger-ől az hallom mindig ,hogy "műszakilag megbízhatatlan" a játékban ugye nem fog leállni meg ilyenek ?

2016. okt. 31. 23:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezen most felvidultam, hogy komolyan kérdezted-e. Nem, nem fog leállni meg ilyenek.
2016. okt. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
XD
2016. okt. 31. 23:58
 9/13 Vida Sándor ***** válasza:
100%

Nekem van egy kis sorom: VK3600H, Tigris, TigrisII, E75. Ezekető sohasem fogok megválni. :)

Amúgy kezdőként szerintem is az orosz is ág a legjobb.

2016. nov. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A német ágat választottam.

Kaptam egy szovjet tankok a neve "tetrarch" nagyon jó azt írja a bérleti idő lejárt ,ezt hogyan fogom meghosszabbítani két festést is vettem reá 's egy emblémát a magyar zászló színeivel ,jelenleg nem férek hozzá hogyan oldom meg ???

2016. nov. 1. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!