Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hány éves korig normális, ha...

Hány éves korig normális, ha valaki szereti a társasjátékokat? És hány éves korig lehet másoknak bevallani?

Figyelt kérdés
36 éves vagyok.

2016. nov. 4. 16:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Eleted vegeig akar. :)

Mi pl karacsonykor a csaladdal mindig tarsasozunk. Anya, apa, nagyneni, nagybacsi, mama, mindenki. Es nagyon szeretjuk. Gyartanak felnotteknek is tarsasjatekokat, vannak nagyon jok. Egyaltalan nem ciki.

2016. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
99. Sok társasjáték dobozára 3-tól 99-ig szokták írni az ajánlást. 100 évesen vagy idősebben már nem játszhatsz!
2016. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs se alsó, se felső korhatára :)
2016. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Alsó korhatár azért van, de elsősorban azért hogy az apróságok ne nyeljék le a bábukat.


Miért lenne ciki a társasjáték? Játszani zsír, 5 meg 80 évesen is.

2016. nov. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat. Vannak olyan ismerőseim (rokonok is), akik szerint társasjáték legfeljebb 10 éves korig... Ezért vagyok bizonytalan abban, hogy hány éves korig vallhatom be másoknak! :D Persze akárhány éves leszek, mindig fogok játszani. :) Láttam már társasjáték asztalnál nálam idősebbeket is...


És azt is észrevettem, hogy ez az intelligenciától is függ. Az intelligensebb ismerőseimről általában előbb-utóbb kiderül kortól és nemtől függetlenül, hogy ők is szoktak játszani.

2016. nov. 4. 20:19
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Általában akik mondják, hogy játszani(bármilyen formában) csak gyerekként lehet, meg persze ennélfogva gyerekes szórakozás úgy kapcsolnak ki hogy döglenek a tévé előtt. Ilyen ember véleményére szerintem nem érdemes adni.
2016. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Azok mondják ezt, hogy ciki a társas, akik utálnak társasozni. Egyébként én 27 évesen kezdtem el újra társasozni, most 31 vagyok, és életem végig tervezem folytatni :)
2016. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kortalan

16F

2017. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

31 éves férfi vagyok és mind a mai napig a kedvenc társasjátékom a gazdálkodj okosan.

Igaz hogy idősebb nálam de szeretem.

Nekem a társaságomban sokan vagyunk akik szeretnek társasozni.

Néha hétvégente össze ülünk és monopolizunk vagy unozunk vagy akármi más társast játszunk.

Pár üveg bor jó zene jó társaság... Nem is kell több

2020. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is szívesen játszanék pár rpg szerű társasjárékkal, csak az a gond, hogy nincs kivel.
2020. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!