Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Twisted Fate tippek?

Twisted Fate tippek?

Figyelt kérdés
Twisted fate tippeket, buildet, esetleg hasznos videókat tudna valaki küldeni?

2016. nov. 4. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

nehéz az élet az internet korában :D

2016. nov. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ad-n sosem próbàltam,Ap-n szinte mindig nyerek vele,nem kombinàlok :) De biztos jó ad-n is.
2016. nov. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért kértem a segítséget, mert mindig kipróbálok új buildeket (kb eddig 3-4 et) és mindig más a vége... Volt má olyan, hogy egy buildel nagyon jól végeztem, de olyan is, hogy ugyan azzal a buildel olyan szar voltam, mint amilyen jó az előzőben. Ugyan olyan a top meg a mid, amikor nem jut nekem a mid topra megyek (ugye ha az nincs elfoglalva) és akkor kb 50% hogy vesztek, meg hogy nyerek is... Amúgy lvl 4 vagyok vele
2016. nov. 5. 09:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem tudod mit kell neki venni vedd az ajánlott tárgyakat.

https://www.youtube.com/watch?v=Qs4bvCK4sBM

Tessék egy videó ak-tól. Tudom hogy régi de szerintem a mechanikája maradt ugyan olyan.

A top meg mid az nagyon nem ugyan az.

Az alap dolog hogy egyszer vesztesz úgy hogy feedelsz mint az állat máskor meg izi win. Szinte nem is találkozol ugyan azokkal a játékosokkal ergo az ellenfél is mindig más.

2016. nov. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hú köszi a videót.. eszembe sem jutott, hogy ak nak van tf es videója pedig már láttam párszor! Köszi köszi :D
2016. nov. 7. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, mindenképp ajánlom Dopa, a világ egyik legjobb midlanerjének a guide-ját Twisted Fate-hez. Én is tanultam több mindent belőle, pedig én season 2-ben kezdtem a játékot, és több accom is van high eloban.

A lényeg az, hogy minden champ ellen lehet nyerni twisted fate-tel, ha elég jól ismeri a játékot az ember.

2016. nov. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2016. nov. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!