Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudom megvenni a Life is...

Hol tudom megvenni a Life is strange játékot?

Figyelt kérdés

Már hetek óta rohangálok boltokba, voltam több 576 boltba (Pest,Pécs) és más egyéb videojáték boltba is több városba, de mindenhol azt mondták, hogy elfogyott. Gondoltam akkor megrendelem, de közölték, hogy ez már nem igazán működne. Nem tudom, hogy tényleg ennyire elfogyott-e (nem értem miért nem rendelnek) vagy inkább nem is akarnak erre időt pazarolni. Azért mindenhol tudták miről van szó, szóval annyira rossz játék nem lehet.


Szerintetek interneten kívül tudok még venni valahol? Az a baj, hogy Steamen nem nagyon értem a megvételt, se angolul nem tudok, és bankkártyám sincs. Törődjek bele?


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. nov. 7. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a Steam?
2016. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg elfogyott, mert PC-re dobozosan csak egy limitált verzió jelent meg.

A többi csak kifogás, 14 éves kortól igényelhetsz saját bankkártyát, a Steamet át lehet állítani magyarra, és milliónyi leírás létezik róla.

2016. nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor jól van, köszönöm a tájékoztatást.


Azért nem akartam Steam-en mert a bakkártyán amikor pénzt veszek le x összegeket levon, és csak egy játékért nem akartam megigényelni.

2016. nov. 7. 12:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Én júniusban találtam meg véletlenül egy 576 boltban, akkor azt mondták, hogy az az utolsó.

Szóval igen, tényleg ennyire elfogyott.

2016. nov. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt pl van

[link]


Csak épp túl van árazva, ritkán fordul elő hogy steamen olcsóbb mint itthon - már ha a leárazásokat nem vesszük figyelembe.

2016. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem :/


Köszönöm azért :)

2016. nov. 10. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!