Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Batman arkham knight billentyű...

Batman arkham knight billentyűzet vagy kontrollerrel a jobb?

Figyelt kérdés
Az eddigi batman Arkham játékokat (Asylum és City) Billentyűzettel és egérrel játszottam végig! De ennél a résznél a Batmobil miatt sokan azt mondják hogy jobb a kontrolleres irányítás! Pozitív és negatív vélemények is érdekelnek! Válaszokat előre is köszönöm

2016. nov. 8. 04:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A kocsit még csak el lehet navigálni valahogy, de sokat kell lövöldözni is vele, és az analóg karos célzás nagyon lassú és pontatlan. Én kontrollerrel játszottam, aztán a tankos részeknél mindig átváltottam egérre.
2016. nov. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előzőeket is kontrollerrel jobb játszani. Egyszerűen 3. nézetű platformer beat-em-up-ra a kontroller a legjobb.
2016. nov. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jólvan kösszi a válaszokat! De én utoljára még Super nintedo kontrollert használtam majdnem 20 éve! :D Volt egy kis kitekingetésem is a Ps1-re meg az első generációs Xbox360-ra! De ott is sajnos a cs1.6-ot próbáltam ki! :D Na mindegy kipróbálom úgy is van pénz visszafizetési garancia az üzletben vagy valami másra levásárolom! :)
2016. nov. 8. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!