Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a genius gx scorpion k5 gaming billentyűzetről és a Hama urage illuminated bill-ről? Melyik a jobb? . és a Hama urage illuminated?

Figyelt kérdés

..Már ha van

ár nem fontos, csak a minőség, kényelem a lényeg és a kinézet.



2016. aug. 18. 12:17
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi hogy kétszer írtam "és a Hama urage illuminated?" csak elírás
2016. aug. 18. 12:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen olcsón még irodai billentyűzetet sem lehet nagyon találni. Ezek marketingperifériák, semmire nem jók.
2016. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha az ár nem fontos, miért ilyen olcsó billentyűzetet akarsz? Akkor vegyél egy Corsair K95-öt, oszt jónapot! Egyébként mindkettő ocsmány és rossz minőségű, de ha ki akarod dobni a pénzed, inkább a Genius.
2016. aug. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mikor azt írtam hogy az ár nem fontos akkor azt úgy gondoltam hogy ár-érték arányában nem számít. Vagyis a fölösleges válaszokat akartam kiszűrni hogy pl. annyit ér amennyi az ára. vagy hogy pl. olcsó

de akkor úgy látszik hogy rosszul fogalmaztam, bocsi.

és drágább termék ajánlatokat nem kérek köszi. Nem mindenki engedheti meg magának.

2016. aug. 27. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!