Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 játékom folyton hibát...

Sims 3 játékom folyton hibát ír ki. Miért? (többi lent)

Figyelt kérdés

Amikor belépek kb 10 perc múlva kiírja, hogy "Sims működése leállt..." és hiába csináltam meg azt az adatvégrehajtási bigyót mindegyik kiegészítőn, ugyanúgy kiírja a hibát.

Aztán meg feldob egy ablakot, hogy "Hiba: nem várt elem objektum" meg sort ír.

Mi lehet a baj? :/


Gépem:

Intel(R) Core i3-6100 3.70Ghz

8 GB RAM

NVIDIA GeForce GTX 750 Ti



2016. nov. 9. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt most semmi lenézés vagy ilyesmi nélkül mondom:

Lehet, ha megveszed akk működni fog


VAGY


Újratelepíted


VAGY


Letöltesz egy masikat

2016. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos tényleg nincs pénzem, és szüleim ilyenekre nem adnak nekem. ( A menj el dolgozni se fog működni a jelenlegi betegségem miatt :D )


Már próbáltam újratelepíteni, máshonnan letölteni, mindhiába.... :/

2016. nov. 9. 19:07
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám van, a videókártyával van valszeg a baj, ha megnyitod a Bin mappában a GraphicsCards.sgr fájlt, és nincs ott felsorolva a vidikártya, akkor nem támogatja a Sims 3.. Elvileg ha rákeresel, leírja hogy hogyan lehet megcsinálni, nekem viszont továbbra sem működik. (ugyanilyen videókártyám van mint neked)
2016. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!