Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V-höz mod-okat mennyire...

GTA V-höz mod-okat mennyire nehéz telepíteni, egyéb lent?

Figyelt kérdés

tört verzióról lenne szó, gondolok itt olyanra, hogy olvastam, hogy valakinek nem sikerült és nem is indult utána, én nem szeretném újratelepíteni, mert így is nehézkesen sikerült


úgy látom, hogy ezt az Open IV programot fel kell telepíteni hozzá, utána egy mappát kell létrehozni a játék mappájában-ezt egy videóban láttam, de a kérdéseim:


pl egy bizonyos járművet csak egy adott járműre lehet lecserélni, pl. egy új rendőrautó egy civilre nem?


ugye az eredeti járművek fájljait érdemes lementeni előtte, hogy megmaradjon?


a játékban a bal felső menüt mivel lehet előhívni, ehhez is kell valami mod előtte, vagy ez alapból megvan?



#GTA #GTA 5 #GTAVmods
2016. nov. 18. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a rendőrautót egy civil autóra teszed be, akkor a sziréna/fényhíd nem fog működni, mivel script alapján működik a dolog. Ha csak nem csinált valaki olyan modot, hogy civil autóra rendőrautó. :)


Tehát igazából egy bizonyos járművet valóban egy bizonyos járműre kell cserélni.


Az eredeti fájlokat mindenképp exportáld, vagy a komplett fájlt másold ki valahova, amiben van. Mert ha nem, akkor aztán mehet az újratelepítés...


Bal felső menü címen nem tudom mire gondolsz, gondolom trainer lehet.

[link]


Az autók a GTA V esetében kétféle módon kerülnek be. Vagy replace, vagy add-on. Ez előre megvan adva a készítő által. Ha replace, akkor egy meglévő autót írsz felül az újjal, mint a régi GTA-k esetében. Ha add-on, akkor pedig nem írsz felül semmit, hanem a mod egy új autóként kerül be a játékba. Ez a játék főkönyvtára / update mappa, amibe bekerül.


Ez pl. egy add-on:

[link]


Ez meg replace:

[link]


Tehát a kettőt két különböző módon rakod be a játékba. Ha a readmbeben leírtakat követed, akkor elvben működnie kell a modnak. Ha ennek ellenére sem, akkor vagy valamit elrontottál, vagy a mod hibás.


Sok sikert!

2016. nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, igen a trainerre gondolok, azt, hogy kell?

akkor jól sejtem, hogy add on-t egyszerűbb berakni, anélkül, hogy valamit elrontanék, vagy azzal is el lehet állítani?

2016. nov. 18. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!