Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nehéz telepíteni a Linuxot?

Nehéz telepíteni a Linuxot?

Figyelt kérdés
Én leszedtem az Ubuntut lejött mindenféle winraros izé, kicsomagoltam őket de nem indult utána au ubun.exe. Mi lehet a baj?
2012. márc. 9. 17:29
 1/8 2xSü ***** válasza:

A baj az, hogy nem olvastad el a telepítési instrukciókat.


Mondjuk alapból érdemes a hivatalos változatot letölteni. (Az tuti nem rar-ral van tömörítve.) Innen: [link]


Itt gyakorlatilag egy iso fájlt töltesz le, amit ki kell írni lemezre, és arról bootolni. Amúgy nem bonyolult.

2012. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 2xSü ***** válasza:
(Lásd még: [link] )
2012. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát az .iso talán még rosszabb mint a rar.
2012. márc. 9. 17:39
 4/8 anonim ***** válasza:
ma 17:39 figyu halgass ránk és meglátod,csak 1x tedd azt hogy azt az iso-t kiirod lemezképfájlként,és arról indítsd a gépet és meglátod... nem akarlak megbántani de ha ilyent kommentelsz hogy az iso szarabb mint a rar szerintem ne linuxozz oda egy kis gondolkodás és hozzáértés is kell neked még nem fog tetszeni,maradj a jó kis xp-nél.
2012. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, mivel nem tömörítésre, hanem lemezképek tárolására van kitalálva.
2012. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Maradnék én az XP -nél , csak az Ökör főnököm telepítette a Windows7t, ez meg olyan mint az Apple! Végkép nem értek hozzá...Most a videók között vannak a szerződések, a Metlica mappa tele van szexfilmmel, Az önletrajzomat meg a programok közül kell előásnom...
2012. márc. 9. 17:49
 7/8 2xSü ***** válasza:
72%

#6: A hiba nem az operációs rendszerben van. (Valaki az újratelepítésnél rossz helyre másolta vissza az adatokat.)


Ha az iso-val is bajod van (Win7 alapból kezeli), akkor inkább ajánlok valami számítógépmentes elfoglaltságot, munkát. De tényleg. Letöltöd az ISO-t, a CD íróba beteszel egy üres írható lemezt, majd rákattintasz duplán az ISO-ra. Aztán már csak hátra kell dőlni, és megvárni, még végez az írással. (Amúgy XP-nél is, Win7-nél is ugyanez van. Oprendszert leginkább lemezről szoktak telepíteni.)

2012. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 2xSü ***** válasza:

Annyi még, hogy a Win7 tálcája testreszabható. (Jobb klikk > Tulajdonságok) Gyakorlatilag szinte teljesen vissza lehet állítani az XP megjelenítésre:


Kis ikonok használata.

Tálcagombok: Soha nincs összevonás.


+ a tálcára rögzített ikonokat is eltávolíthatod. Jobb klikk a tálcán szereplő ikonon > A program rögzítésének feloldása…

2012. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!