Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a felsoroltak...

Szerintetek a felsoroltak közül melyik az igazán jó játék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, úgy döntöttem az kicserélem a régi gépemet egy sokkal erőteljesebbre, és mostmár egy modernebb játékot szeretnék rajta végigjátszani. Amik számításba jöhetnek:

-Grand Theft Auto 5

-Bioshock: Infinite + Season Pass

-Diablo 3 + Reaper of Souls

A fentebb említett játékok közül melyik a legélvezhetőbb, illetve melyik tartalmazza a legtöbb játékidőt? Természetesen eredeti játékról lenne szó. A válaszokat előre is köszi! :)



2016. nov. 20. 11:10
 1/5 FlwoxHUN válasza:
Mindenki tudja: GTA5
2016. nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A melyik a legjobb az ízlés kérdése, nekem a bioshock világa nagyon tetszik, de a legtöbb játékidő és lehetőség szerintem a gta-ban van. A diablo meg eléggé más mint a másik kettő, ismételten azt tudom mondani hogy ízlés kérdése.
2016. nov. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bioshock-ra szavazok
2016. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Három teljesen más típusú játékot soroltál fel , a diablo hack'n' slash akció rpg , a gta egy tps/fps nézetű sandbox játék míg a bioshock egy fps shooter. Itt inkább az a kérdés melyik műfaj áll hozzád a legközelebb? Ha szereted a végtelen farmolást és fejlődést akkor a diablo a nyerő ha egy jó lövőldét akarsz érdekes és fordulatos story-al akkor bioshock ha meg GTA akkor GTA azt mindenki ismeri :D
2016. nov. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg van mind a három játék. Kivétel nélkül szórakoztató mindegyik.


Sorrendben a Bioshockal kezdtem, lenyűgöző a storyja, a látványa, és igen mély témákat feszeget, már-már mondanivalója van a játéknak, egészen művészire sikeredett. Akciódús játék, rengeteg lövöldőzéssel. Viszont végigjátszottam és pont, azóta csak porfogó a polcon, valahogy nem vitt rá a lélek hogy megint leüljek vele játszani. Pedig tényleg mestermű a játék.


Ezt a GTA 5 követte. A sorozat összes létező részével játszottam, beleértve a kézikonzolos változatokat is, ezért is vártam már nagyon hogy megjelenjen annak idején. Felemás érzéseket váltott ki belőlem. Nekem a GTA III az etalon a sorozatban, akkoriban hatalmas újításokat hozott a játékvilágba, elvártam az V-től is hogy hozzon ezt azt. Amit kaptam az pedig nem más, mint hogy a játék rogyásig lett pakolva tartalommal...de tényleg, képzelj el egy játékteret, ahol minden egyes négyzetméteren van valami tennivalód (még teniszezni is lehet benne)

Viszont ezek a tennivalók engem hidegen hagytak totálra, nem hiszem hogy a GTA világba belefér a tenisz, meg ilyen hasonló baromságok. Elmész bankot rabolni a játékban,minden oké, levezetésként, a gengszter élet kellős közepén elmész teniszezni, mintha csak egy átlagos, unalmas nap lenne. Mondjuk kinek a pap, kinek a papné. Nem igazán tudtam benne elmerülni, mint a legtöbb GTA-ban. Ettől függetlenül remek játék, bátran merem ajánlani, a történet meg a 3 főszereplő története elviszi a hátán az egészet :)


Végül maradt a Diablo 3. Annyit tudok róla nyilatkozni, hogy egy nagyon egyszerű (de közben nagyszerű) rpg szerepjátékról van szó. Azonban a játéknak mégis vannak mélységei, ráadásul elég durván. A történet módot kb 20 óra alatt végigviszed, utána magán a játékoson múlik, mennyi időt öl bele. Elsősorban azt érdemes tisztázni hogy mit vársz el a Diablo 3-tól. Ha egy kitűnő történetet, megkapod tőle. Ha tömény hentelést/akciódús játékmenetet, megkapod. Ha végtelen fejlődési rendszert (és tényleg végtelen!!) szeretnél, és folyamatosan fejlődni a végtelenségig, megkapod. A Diablo játékokat mindig ezek miatt szerették: a szavatosságuk miatt. Ha belekezd az ember, nagyon nehezen unja meg, mert mindig mutat valami újat. Van 6 külömböző kaszt, mind más-és más, változatos tulajdonságokkal, más-más játékos stílust igényelve. Van kb 15 nehézségi fokozata, így bőven el tudsz vele szórakozni....mert a játéknak akkor van igazán vége:

1. ha megunod

2. vagy a legnehezebb módban végigjátszod a történetet.


Viszont a játékot csak abban az esetben ajánlom, ha időmilliomos vagy, és rengeteg szabadidőd van, más esetben nem igazán tudom ajánlani, rendkívül időigényes játék, ha érted mire gondolok. Ugyanis rengeteg játékidő rejlik benne, ha engedi magát az ember, hogy beszippantsa a játék.


Mint amint az írásomból is kiderül, én a Diablo 3-at ajánlom figyelmedbe. Jó kis játék, rengeteg tartalommal, és játékidővel. Mielőtt bárki-bármit is félreértene, a Bioshockot meg a GTA V öt nem szidni, lehúzni szeretném, remek játékok egytől egyig, de az én szívemet annyira sajnos nem tudták megmozgatni. Ettől függetlenül még másnak bejöhet a játék. Hiszen mind a 3 játék egy mestermű, a kérdés csak az, hogy az adott játékosnak milyen az ízlése. Nekem a Diablo 3 az etalon a három játék közül.



Utóirat: Az sem probléma, ha idővel mind a 3 játékot beszerzed, garantáltan jót fogsz velük szórakozni. Mind a 3 játék egy gyöngyszem a mai játékiparban, ilyen minőségi játékok ritkán jönnek ki. Remélem tudtam segíteni. Jó szórakozást!

2016. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!