Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 Egyetemi Évek Diploma...

NaomiBiersack kérdése:

Sims 3 Egyetemi Évek Diploma osztói probléma. Mit csináljak? A többi lent.

Figyelt kérdés

Már a 2. félévet befejeztem a 2 sim-mel, mennek mind a ketten a diploma osztóra és az egyik bemegy, a másik csak áll átveszi a ruháját és ennyi áll ott. A másik már rég kijött örül meg minden a kettes számú sim meg bemegy és ki megy és nem is jár neki se diploma, se jellemvonás.

Nem tudna valaki segíteni nekem?



#Sims 3 #The Sims 3 #The Sims 3: Egyetemi évek #The Sims 3 Egyetemi Évek #Sims 3 diploma #The Sims 3 diploma
2016. nov. 21. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam már így. :/

Ilyenkor kiléptem, és elküldtem őket megint. Akkor már működött a dolog, meg igazából az a jó, ha időben ott vannak. Arra gondolok, hogy mikor már tudod, hogy nem sokára úgyis indulnának az osztóra, még előtte állítsd oda őket a sportcsarnokhoz, hogy lehetőleg elsőként tudjanak bemenni, vagy az elsők között, mert mikor csak úgy menet közben esnek oda, általában állnak ott 100-an és már csak azért sem bír bejutni, mert csórikám mire bemenne már vége és nem kap semmit. XD

Remélem működni fog így neked is. :)

2016. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm a tippet! c:♥
2016. nov. 22. 14:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem el XD sírok.. most sem megy :'DD a csaj csak áll, mint egy bizonyos testrész a lakodalomban.. a csávó bemegy meg minden a csak áll, és áll... Nem tudom mi mást csinálhatnék, hogy befáradjon a kollegina..
2016. nov. 22. 15:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Megvan!! Megoldottam xD köszönöm nég egyszer a tippet!! Már feladtam volna :'D
2016. nov. 22. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit. *u* Hogy sikerült végül megoldani? :D
2016. nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, egy kicsit megkésve a válasz.. ^^” hát a csajt hamarabb oda küldtem, mint a palit és így be tudott menni. :D
2017. jan. 11. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!