Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » érdekelne hogy PS3 online...

érdekelne hogy PS3 online ingyen lehet e még játszani így 2016ban? Vagy már fizetős?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy játékot nem lehet ingyen letölteni. csak az ingyenes multi érdekelne.

2016. nov. 22. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, semmihez nem fut már szerver. 16-ba le is jár a gép támogatása. Max még szoftverfrissítés kijön hozzá de ennyi.


COD AW-vel nem tudok belépni multiba pedig 2 éves játék.

Szerinted ?

2016. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De eredetileg még ingyenes lenne???

A ps4 tudom hogy már fizetős. Azt olvastam hogy az ea games szerverei szarakodnak. Magasztalták még a ps3-t,hogy a konzol világ meghatározó tagja marad még egy ideig.

Nekem azért lenne jó az ingyen multi,mert nem vagyok egy nagy játékos,csak néha rámtör a játszhatnék. Van hogy hetente 1szer2szer,de van h fél écig be sem kapcsolom a gépet. Erre felesleges lenne fizetni a multiért...

2016. nov. 22. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát vagy egy PS4 és fizetsz v veszel PC-t ott (még) ingyenes.

Ebbe én nem szólók bele. Magában az anyaországban (Japán) támogatják 10-15 évig a multit. De azokhoz a szerverekhez Európából nem férsz hozzá. Meg egyébként is JRPG-t nyomnak.


Ez van :(

2016. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz 1-es? Tegnap este nyomtam le egy Battlefield 4 meccset online.
2016. nov. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!