Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért népszerűbb az Age of...

Miért népszerűbb az Age of empires 2 mint az Age of empires 3?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban tetszik a 2, mint az 1 vagy a 3. Talán valamiért annak a legjobb a játékmenete.
2016. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban bejön a 2 mint a 3. Lehet az egész városfejlesztgetés miatt is, meg amúgy a játékmenet maga is érdekesebb a második részben. Kicsit olyan mintha a 3 le lenne butítva.
2016. nov. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert én a 3-at jobban szeretem :D
2016. nov. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 3-ban példáúl jóval kevesebb az akadáj mert ugye itt a fák között simán el lehet menni, ezért a pályák közti külömbség is kisebb. Ezenkívűl van egy csomó féle egység, zsoldosok, plusz indiánok amiket az elfoglalt helyekről vehetsz stb. Nekem feleslegesen soknak tűnt. Valahogy tényleg mintha le lenne butítva az egész, meg a casual élményre van kihegyezve. Ami újítás az inkább látványosság meg korhűség miatt van benne, mintsem a stratégiáért. Egyébként nem rosz, én is szerettem, de pl magas szinten, versenyszerűen a 2-vel egyszerűen logikusabb játszani, kiegyenlítettebb és érdekesebb is (stratégia, játékmenet meg a sokféle pálya miatt).
2016. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Colix ***** válasza:
nekem a 3. örök kedvenc a 2esssel nem játszodtam nem mondhatom hogy rossz lenne, csak én igényes vagyok a grafikára és a3masnak még a mai napig mondhatjuk hogy szép a grafikája.
2016. dec. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Azért, mert a 3-ból az jön le, mintha összecsapták volna az egészet, csak hogy örüljön a nép, hogy megjelenik a 3. Korához képest, a nézet, grafikailag sokkal jobb lehetne. na meg a dolgok mozgása. Age 2 azért népszerübb mert egyszerü, jól látható minden egyes kis része, s jól ki van találva, mindennek meg van a helye. Na meg sok pálya,külön éghajlatokra bontva, sokkal inkább megadja a játéknak azt a hangulatát. sokkal jobban bele tud merülni az ember. Egyszerü a menüje is, Lanon is szinte 3 kattintás és több géppel is játszható. Nem mondom, a 3-se olyan rossz, de a 2 az nálam a nyerő
2016. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2005-ben a 3 grafikája igen jónak számított. De egy stratágiai játéknál nem hinném, hogy ez lenne a legfontosabb
2016. dec. 12. 18:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt még hozzá teszem, hogy ez a "home city shipment" rendszer a 3-ban nekem kifejezetten tetszett, de ezzel együtt is szerintem is jobb a 2.
2016. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!