Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Undertale-ből Frisk fiú vagy...

Undertale-ből Frisk fiú vagy lány?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan nem tudja senki, erről Toby Fox sem nyilatkozott. Személyes véleményem szerint lány, úgy lenne logikus, ha már Chara is lány. Már ha Chara lány egyáltalán o.o

Lényegében Toby Fox szerintem azért készítette ilyen "semlegesnek" hogy a játékos döntse el :)

2016. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom :) szerintem is lány, de sans boy -ozta :0 bár gondolom nem szó szerint kell venni.
2016. nov. 25. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:
az összes karakter úgy utal rá hogy "them". ez angolba azt is jelenti hogy "ők", de mivel egyedül vagyunk, ezért azt jelenti hogy "ő (semledes)". mint németben a "das". szóval se nem fiú, se nem lány. de szerintem nemtom
2017. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Persze hogy lány hiszen akkor nem lehetne flörtölni a fiukkal, főleg nem randizgatni például papyrussal :D
2017. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Video game girl válasza:
9%
Véleményem szerint lány, mivel tud flörtölni a fiúkkal és alapból: Milyen fiú venne fel baba kék-lila csíkos felsőt?
2017. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Na és ha tud flörtölni? Nem is egy azonos nemű pár van a játékban. Alphysal is tud randizni, ő pedig tudtommal megerősítetten nő. :D Direkt semleges, így bármilyen nemű játékos azonosulhat vele.
2018. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Agender vagy nem-bináris nemű.
2019. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!