Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 Fat 40gb használtan?

PS3 Fat 40gb használtan?

Figyelt kérdés
Sikerült egyet nagyon jó áron beszereznem, 3 hónap garanciával. Viszont olvastam a sárga ledes problémáról. A hely ahonnan rendeltem nagyon ismert és megbízható, becserélve lett a gép. A kérdésem a következő: Ha eddig nem volt vele probléma és a cég beszámította, hogy garanciával továbbadja, akkor az jó jel és már talán gyári hiba nem jön ki megfelelően tárolva és hűtve,vagy aggódnom kéne? Esetleg ha kitakaríttatom és újrapasztáztatom, az segíthet, hogyha eddig volt ne is legyen vele gond? Vagy hiba volt ezt venni?
2016. nov. 26. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Sárga LED hibára hajlamos a FAT, csak szólók.


Ha mindenképp PS3-at akarsz inkább a SLIM v Super Slim-et vegyél.

2016. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Takarítás pasztázás ártani nem fog

Ha nem hajszolod túl (1-2 naponta játszol vele 2 max 3 órát) szerintem nem lesz gond

Arra figyelj oda hogy hatul legyen helye, ne told be nagyon a falhoz

2016. nov. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Inkább módosítottam a rendelést egy 120 gigás slimre :) Napi 2-3 óra játékot jó lenne ha elbírna :D
2016. nov. 27. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!