Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A LOLban az új kliensben hol...

A LOLban az új kliensben hol találom meg azt, hogy egy hősnek én rakhatom össze hogy milyen tárgyakat használjak a meccs alatt?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 22:36
 1/7 Dr.Gorrilafekália válasza:
36%
Ezt a lehetoseget megszuntettek
2016. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Angolul mi is volt ez? Szeretnék írni hogy jó lenne visszarakni.
2016. nov. 28. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Tárgykészletre gondolsz? szerintem nem szüntették meg mivel meccs kezdeténél lehet választani melyik tárgykészletemet szeretném szóval vszeg nem szünt meg
2016. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dr.Gorrilafekália válasza:
36%
Vagy nem frissitetted a klienst vagy felreertesz valamit de a meccs elejen soha nem lehetett kivalasztani. Ha nagyon akarod kereshetek neked linket de tuti megszuntettek azzal az okkal hogy senki nem hasznalta
2016. nov. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Megszüntették. Ingame még látod a régi kliensben összerakottakat, de az újban már nem tudsz újakat készíteni. Túl kevesen használták. Őszintén én sem látom értelmét, mert minden meccs más és bármi kell beírsz 3 betűt és megvan.
2016. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
74%

[link]


"Ebből a kliensből több megszokott funkció és várólista hiányzik, de mire bétaverziójú lesz, tartalmaz majd minden szolgáltatást, amely az aktuális kliensben is megtalálható."


"MINDEN SZOLGÁLTATÁST"

2016. dec. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
item set angolul
2016. dec. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!