Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokémon Go-zni csak városokban...

Pokémon Go-zni csak városokban lehet? Én egy községben lakom, ami nem túl híres igazából sőt. Szóval mennyi az esély rá hogy erre találhatok pokémonokat?

Figyelt kérdés

2016. dec. 2. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenhol találhatsz pokémont, de városba gyakrabban előfordulnak a pokémonok és a pokéstoppok is. De töltsd le és próbáld ki...
2016. dec. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én még az elején játszottam vele, de falun élek és hát alig találtam bármit is, volt 1 pokestop aztán annyi. Aztán bementem egyszer a városba... egy helyről elértél 5 pokestoppot, kettőt léptél és újabb 20 vett körül. Minden sarkon volt legalább 1 ritka pokemon, fél óra alatt összegyűjtöttem annyi pokeballt, hogy tele lettem... amíg otthon kb 10-20 pokeballom volt... amint csak pidgeykre használhattam. Szerintem ha csak falun, kis városban élsz, akkor értelmetlen és gyorsan megunod.
2016. dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én falun lakom (Öskü) és van 3 pokestop, 1 gym. Gyakran vannak ritkább pokemonok is, nyilván nem a legritkábbak de azért na. Szerintem ez elég jó, de ahogy már előttem is írták töltsd le és próbáld ki.
2017. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Falunként eltérő. Van olyan falu, ahol több pokéstop és gym is van, de olyan falu is van, ahol semmi nincs.
2017. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!